Mates – rezervovaný

pes
11/2021
28.12. 2021
kríženec
šteniatko
áno
áno
áno
áno

Popis

Mates a jeho brat Marcus sa našli v mestskej časi Vyšné Opátske – Košice. Mates je milé rozkošné šteniatko. Má veľmi hravú a veselú povahu. Je to šikovný a učenlivý psík. Je aktívny primerane veku a stále niečo vymýšľa ako sa zabaviť. Užíva si mojkanie, škrabkanie a plnú pozornosť. Hygienické návyky ešte nemá.

Keď Mates vyrastie, bude skvelý parťák či už na turistiku, psie športy, či len tak vylihovanie pri svojom páničkovi. Je to len malé šteniatko, ktoré bude presne také, aké si ho vychováte.

Mates hľadá domov do bytu, alebo domu s úplným prístupom dnu. Šteniatko je vhodné pre milú, láskavú a zodpovednú rodinku, alebo jednotlivca.

VEĽKOSŤ: 3,15kg – 30.12.
Veľkosť v dospelosti – odhad: stredný vzrast (+/-15kg)

Ak sa rozhodnete prejaviť záujem o útulkáčika, musí to byť zodpovedné a premyslené rozhodnutie celej rodiny. Myslite nie len na prítomnosť, ale aj na budúcnosť, zvážte všetky možnosti a situácie, ktoré môžu nastať.

Vzhľadom na nízky vek šteniatka, preferujeme adopciu na Slovensku. Prevoz cez hranice do Čiech je možný až po kompletnej vakcíne, ktorá bude najskôr o 2 mesiace.

Pre viac informácií, alebo v prípade záujmu nás kontaktujte na tel.č. 0905671142, alebo na alexandra.slobodnikova@gmail.com.

AKO POMÔCŤ ÚTULKÁČIKOM:

1.FINANČNÁ POMOC

Príspevok bude použitý na kompletné veterinárne ošetrenie, čip, vakcíny, liečbu, kvalitné krmivo.
Transparentný účet :
Únia vzájomnej pomoci ľudí a psov
IBAN: SK5009000000005111391211
Swift kód: GIBASKBX

2. 2% Z DANE PRE ÚTULOK

Veľká pomoc pre útulkáčikov.

3. MATERIÁLNA POMOC

Všetko potrebné pre útulkáčikov viete objednať tu:
PAF