Mavis

pes
03/2023
02.05. 2023
kríženec
54cm; 22kg
áno
áno
áno
áno
áno

Popis

Opäť sme sa presvedčili o ľudskej bezcitnosti a nezodpovednosti. Dňa 02.05. 2023 sme dostali hlásenie o maličkých šteniatkach na poli neďaleko obce Ždaňa. Bez záchrany by ich život bol jedno veľké utrpenie. Prišlo k nám šesť krásnych šteniatok, ktoré boli vyhladované, smädné a vyčerpané. Priemerná váha šteniatok bola len 1,5kg. Mavis je jeden zo šiestich zachránených súrodencov.

Mavis je perfektný pes! Veselý, mily a priateľský. Ľudí má rád a hneď je s každým kamarát. S Mavisom zažijete veľa pekných chvíľ a veselých dobrodružstiev. Má vyrovnanú a pohodovú povahu. Je stále pripravený na akúkoľvek aktivitu a je to skvelý parťák. Má veľmi rád hračky, škrabkanie a ľudskú pozornosť.

Mavis je aktívny psík a aby bol spokojný a šťastný, potrebuje dostatok pohybu, ale vie sa aj prispôsobiť a keď je čas oddychu pekne odpočíva v peliešku. Bude milovať výlety v prírode, kúpanie v potokoch a šantenie so svojou rodinou.

So psami a fenkami vychádza úžasne a rád sa s nimi hrá. Hygienické návyky má a manipulácia je bezproblémová. Mavis si hľadá aktívnu, milú rodinu, ktorá ho bude brať ako člena rodiny. Je vhodný k deťom aj pre prvopsíčkarov. Domov si hľadá do bytu, alebo domu s úplným prístupom dnu.

Pre viac informácií alebo v prípade záujmu nás kontaktujte na tel.č. 0907441447. V prípade nedostupnosti nám prosíme napíšte sms. Ak sa rozhodnete prejaviť záujem o útulkáčika, musí to byť zodpovedné a premyslené rozhodnutie celej rodiny. Myslite nielen na prítomnosť, ale aj na budúcnosť, zvážte všetky možnosti a situácie, ktoré môžu nastať.

AKO POMÔCŤ ÚTULKÁČIKOM:

Všetky informácie, ako viete pomôcť útulkáčikom, nájdete na tomto linku. 

Len vďaka Vašej podpore a pomoci dokážeme zmeniť sen na skutočnosť, utrpenie na radosť a bolesť na lásku. Vy ste súčasťou každej našej záchrany. Ďakujeme.

Ďalšie informácie

Pohlavie

pes

Šteniatko

áno