Max

pes
08/2020
07.06. 2022
kríženec
50cm; 14kg
áno
áno
áno
áno
áno

Popis

Maxa pravdepodobne vyhodil jeho majiteľ pri osade v meste Medzev. Odchytili ho slečny, ktoré skontrolovali čip a chceli ho doniesť majiteľovi, ktorý býva v obci Čaňa, ale ten o neho (samozrejme) nemal záujem, a tak ho priniesli k nám.

Maxík je mladý, aktívny a hravý psík. K ľuďom je spočiatku plachý a nedôverčivý (nikdy nie agresívny!), ale stačí mu trošku času na zoznámenie a bude najlepší kamarát. Má aktívnu povahu, ktorá si vyžaduje dostatok pohybu – výlety v prírode a dlhé prechádzky musia byť samozrejmosťou. Určite bude skvelý parťák pri akejkoľvek fyzickej aktivite. Je to pohoďák do voza aj do koča.

So psami a fenkami vychádza bez problémov, má submisívnejšiu povahu. Maxík má hygienické návyky, dnu sa správa slušne a manipulácia je bezproblémová.

Maxík si hľadá aktívnu a milú rodinku, ktorá bude mať dostatok času sa mu venovať. Je vhodný k väčším deťom, aj k zodpovedným prvopsíčkarom. Domov si hľadá do bytu alebo domu s úplným prístupom dnu.

Pre viac informácií, alebo v prípade záujmu nás kontaktujte na tel.č. 0907441447. V prípade nedostupnosti nám prosíme napíšte sms.
Ak sa rozhodnete prejaviť záujem o útulkáčika, musí to byť zodpovedné a premyslené rozhodnutie celej rodiny. Myslite nie len na prítomnosť, ale aj na budúcnosť, zvážte všetky možnosti a situácie, ktoré môžu nastať.

AKO POMÔCŤ ÚTULKÁČIKOM:

1.FINANČNÁ POMOC

Príspevok bude použitý na kompletné veterinárne ošetrenie, čip, vakcíny, liečbu, kvalitné krmivo.
Transparentný účet:
Únia vzájomnej pomoci ľudí a psov
IBAN: SK5009000000005111391211
Swift kód: GIBASKBX

2. 2% Z DANE PRE ÚTULOK

Veľká pomoc pre útulkáčikov.

3. MATERIÁLNA POMOC

Všetko potrebné pre útulkáčikov viete objednať tu:
PAF