Maxim

pes
03/2018
25.04.2021
kríženec
55cm; 17,7kg
áno
áno
áno
áno
áno

Popis

Maxim sa túlal pri letisku, kde sme ho museli odchytávať. Bol celý zablšený, ale najhoršie bolo, že mal na sebe množstvo kliešťov a bola mu diagnostikovaná babézióza. Liečba bola účinná a Maxim je zdravý a pripravený nájsť si svoj domov.

Maxim je od prvej chvíle veľmi veselý psík, ktorý miluje ľudí, hladkanie a pozornosť si užíva na 110%. Je to zlatíčko, ktoré sa chce hrať, mojkať a vymýšľať svoje dobrodružstvá. Najradšej má pískajúce hračky a v lete kúpanie vo vode. Vie pekne chodiť na vodítku a je veľmi učenlivý. Určite potrebuje k sebe ľudí čo budú mať dostatok času sa mu venovať, vychovávať a užívať si spoločné chvíle.

Maxim bude skvelý parťák či už na turistiku, psie športy či len tak vylihovanie pri svojom páničkovi. Prospela by mu socializácia, niekedy sa stáva, že začne stresovať na nových miestach, alebo v nových situáciách. So psami a fenkami vychádza perfektne, má svojich kamarátov s ktorými sa hraje.

Pri manipulácií je niekedy neistý, hlavne keď je na novom mieste. Pri veterinárnych ošetreniach musí mať košík.

Maxim hľadá domov do bytu, alebo domu s úplným prístupom dnu. Je vhodný pre aktívnu, zodpovednú a skúsenú rodinku, alebo jednotlivca, ktorí už psíka mali.

Pre viac informácií alebo v prípade záujmu nás kontaktujte na tel.č. 0907441447. V prípade nedostupnosti nám prosíme napíšte sms.
Ak sa rozhodnete prejaviť záujem o útulkáčika, musí to byť zodpovedné a premyslené rozhodnutie celej rodiny. Myslite nielen na prítomnosť, ale aj na budúcnosť, zvážte všetky možnosti a situácie, ktoré môžu nastať.

AKO POMÔCŤ ÚTULKÁČIKOM:

1.FINANČNÁ POMOC

Príspevok bude použitý na kompletné veterinárne ošetrenie, čip, vakcíny, liečbu, kvalitné krmivo.
Transparentný účet:
Únia vzájomnej pomoci ľudí a psov
IBAN: SK5009000000005111391211
Swift kód: GIBASKBX

2. 2% Z DANE PRE ÚTULOK

Veľká pomoc pre útulkáčikov.

3. MATERIÁLNA POMOC

Všetko potrebné pre útulkáčikov viete objednať tu:

Ďalšie informácie

Pohlavie

pes

Šteniatko

nie