Maximilián

pes
31.08.2020
x kríženec
áno
áno
áno
nie
áno

Popis

Maximilián sa našiel dňa 31.08. v hodine dvanástej ležiaci pri ceste pravdepodobne po zrážke autom! Nedokázal ani vstať – ležal na slnku v najväčších horúčavách a jeho život bol vo vážnom ohrození. Našťastie si ho všimla pani, ktorá neváhala ani sekundu, naložila ho do auta a volala nám s prosbou o pomoc.
Maximilián bol hneď prevezený na kliniku UVLf kde podstúpil vyšetrenia. Mal vysokú teplotu 41°, ranu na labke, bol silno dehydrovaný a vychudnutý. Pri RTG sa zistilo, že má vyskočený bedrový kĺb a bude potrebovať operáciu. Maximilián je od nájdenia stále hospitalizovaný na klinike UVL, kde dňa 02.09. absolvoval opráciu bedrového kĺbu.

Maximilián je zachránený! Maximiliánova záchrana je veľmi finančne náročná, operácia sa podarila, ale Maxi musí byť stále hospitalizovaný na klinike kde podstupuje rehabilitácie aby začal koncatinu používať a v budúcnosti nemal žiadne obmedzenia. Maximiliána zbožňuje celá klinika.

Aby sme mohli zachraňovať aj naďalej, najväčšia pomoc pre nás a našich útulkáčov bude, ak nám pomôžete s úhradou veterinárnych nákladov za zachránené životy. Sme v situácii, kedy nedokážeme sami uhradiť naše veterinárne dlhy a deň čo deň sa dostávame do väčšieho mínusu.

Ak sa rozhodnete pomôcť môžete poslať svoj príspevok na náš Transparentný účet:
Únia vzájomnej pomoci ľudí a psov
IBAN: SK5009000000005111391211
Swift kód: GIBASKBX
Poznámka: zachrana

❣ĎAKUJEME VÁM. ĎAKUJEME, ŽE STE S NAMI❣