Maximilián hľadá súrne dočasnú opateru

pes
07/2021
kríženec
51cm; 23kg
áno
áno
áno
áno
áno

Popis

Maximiliána surovo vyhodili z auta – pravdepodobne jeho majitelia v obci Hatiny. Maximilián je mladý, priateľský a aktívny psík. Ľudí má rád a užíva si pozornosť. Má aktívnu povahu, ktorá si vyžaduje dostatok pohybu – výlety v prírode a dlhé prechádzky musia byť samozrejmosťou. Určite bude skvelý parťák pri akejkoľvek fyzickej aktivite. Veľmi rád aportuje.

So psami a fenkami vychádza bez problémov. S mačkami by sa hral. Maximilián má hygienické návyky, dnu sa správa slušne a manipulácia je bezproblémová.

Maximilián si hľadá aktívnu rodinu alebo jednotlivca. Parťáka do života a na spoločne strávene chvíle. Potrebuje aktívneho pánička. Domov si hľadá ideálne ku domčeku, ale zvykne si aj na byt, ak bude mať dostatok pohybu.

Maximilián sa momentálne nachádza v dočasne opatere, ktorá mu o chvíľu končí. Súrne hľadáme novú dočasnú opateru alebo domov. Do dočasnej opatery zabezpečíme všetko potrebné.

Pre viac informácií, alebo v prípade záujmu nás kontaktujte na tel.č. 0907441447. V prípade nedostupnosti nám prosíme napíšte sms.
Ak sa rozhodnete prejaviť záujem o útulkáčika, musí to byť zodpovedné a premyslené rozhodnutie celej rodiny. Myslite nie len na prítomnosť, ale aj na budúcnosť, zvážte všetky možnosti a situácie, ktoré môžu nastať.

AKO POMÔCŤ ÚTULKÁČIKOM:

1.FINANČNÁ POMOC

Príspevok bude použitý na kompletné veterinárne ošetrenie, čip, vakcíny, liečbu, kvalitné krmivo.
Transparentný účet:
Únia vzájomnej pomoci ľudí a psov
IBAN: SK5009000000005111391211
Swift kód: GIBASKBX

2. 2% Z DANE PRE ÚTULOK

Veľká pomoc pre útulkáčikov.

3. MATERIÁLNA POMOC

Všetko potrebné pre útulkáčikov viete objednať tu:
PAF