Melissa

6270
sučka
09/2017
2018-02-26
x kríženec
42 cm, 25 kg
áno
áno
áno
áno
áno

Popis

Melissa a jej psí kamarát Lujdži (adoptovaný) ostali pri dome, ktorý vyhorel. Rodina sa odsťahovala a ich tam nechali. Melissa je spočiatku plachá, bojazlivá a vyžaduje si čas, dokým si zvykne. Na začiatku je opantaná strachom a z paniky reaguje vycerenými zúbkami a môže sa až popiškať. Trpezlivosť a láskavý prístup je to, čo potrebuje, a potom sa z nej stane fantastický psík.

Melissa potrebuje skúseného majiteľa, ktorý vie, ako správne reagovať, ako postupovať, a spolu nájdu správnu cestu. Keď pominie strach a neistota, Melissa sa zmení na úžasného, milujucého a verného psíka. Je to zlatíčko, ktoré sa chce maznať v primeranej miere a splní Vam všetko, čo budete chcieť. Aktívna je tak akurát, prispôsobí sa. Keď je čas na oddych, bude pokojne ležať, keď je čas na pohyb, pôjde s Vami aj na koniec sveta. Je hravá a rada sa s človekom pohrá a vyblázni. Má rada hračky s ktorými sa aj sama pekne pohrá.

Má hygienické návyky a dnu sa správa slušne. V rodine môžu byť aj deti, ktoré budú rešpektovať náročnejší začiatok, ale k deťom si rýchlo cestu nájde a je pri nich jemná. So psami a fenkami je absolútne nekonfliktná. Nie je vhodná ku hydine a malým zvieratám ako sú hlodavce, zajace a vtáčiky. Ideálny domov pre Melissu je domček s prístupom dnu, alebo byt. Vaša počiatočná snaha získať si Melissu sa Vám stonásobne vráti a získate úžasného psíka do života.

Pre viac informácií, alebo v prípade záujmu nás kontaktujte na tel.č. 0907441447. V prípade nedostupnosti nám prosíme napíšte sms.

AKO POMÔCŤ ÚTULKÁČIKOM:

1.FINANČNÁ POMOC

Príspevok bude použitý na kompletné veterinárne ošetrenie, čip, vakcíny, liečbu, kvalitné krmivo.
Transparentný účet :
Únia vzájomnej pomoci ľudí a psov
IBAN: SK5009000000005111391211
Swift kód: GIBASKBX

2. 2% Z DANE PRE ÚTULOK

Veľká pomoc pre útulkáčikov.

3. MATERIÁLNA POMOC

Viete objednať všetko potrebné pre útulkáčikov.
PAF