Melody

sučka
03/2023
05.01. 2024/02.05. 2023
kríženec
50cm; 16kg
áno
áno
áno
áno
áno

Popis

02.05. 2023 bola Melody zachranená ešte ako malé šteniatko keď sa našla aj so súrodencami vyhodená na poli pri obci Ždaňa. Neskôr bola adoptovaná a asi po šiestich mesiach nám ju vrátili do útulku pre absurdný a nepochopiteľný dôvod – že sa bála na Silvestra ohňostroja. Táto adopcia nás nesmierne mrzí, kvôli Melody, že strácala čas a mala rada ľudí, ktorí si ju vôbec nezaslúžili!
Melody je ZLATÍČKO! Úžasná, jemná a veľmi priateľská fenočka, vdačná za každú pozornosť. Ľudí má veľmi rada, ich spoločnosť a hladkanie. Na sklamanie, ktoré zažila v novej rodinke rýchlo zabudne. Má rada aportovanie a plyšákov. S Melody zažijete veľa pekných chvíľ a veselých dobrodružstiev.
Má pohodovú a tak akurát aktívnu povahu. Je stále pripravená na akúkoľvek aktivitu a je to skvelá parťáčka do voza aj do koča. Bude milovať výlety v prírode, kúpanie v potokoch a šantenie so svojou rodinou.
So psami a fenkami vychádza bez problémov. Má hygienické návyky a dnu sa správa slušne. Je to fakt veľké zlatíčko a pevne veríme, že si rýchlo nájde úžasný domov, ktorý si zaslúži! Manipulácia je bezproblémová.
Melody si hľadá milú, aktívnu rodinku, ktorá vo svojom živote má vyhradený čas aj pre psíka. Bude z nej perfektný rodinný psík. Je vhodná k deťom aj pre prvopsíčkarov. Domov si hľadá do bytu, alebo domu s prístupom dovnútra.

Pre viac informácií alebo v prípade záujmu nás kontaktujte na tel.č. 0907441447. V prípade nedostupnosti nám prosíme napíšte sms. Ak sa rozhodnete prejaviť záujem o útulkáčika, musí to byť zodpovedné a premyslené rozhodnutie celej rodiny. Myslite nielen na prítomnosť, ale aj na budúcnosť, zvážte všetky možnosti a situácie, ktoré môžu nastať.

AKO POMÔCŤ ÚTULKÁČIKOM:

Všetky informácie, ako viete pomôcť útulkáčikom, nájdete na tomto linku. 

Len vďaka Vašej podpore a pomoci dokážeme zmeniť sen na skutočnosť, utrpenie na radosť a bolesť na lásku. Vy ste súčasťou každej našej záchrany. Ďakujeme.

Ďalšie informácie

Pohlavie

sučka

Šteniatko

áno