Memphis

pes
10/2021
30.12. 2021
kríženec
šteniatko
áno
áno
áno
áno

Popis

Kontaktoval nás pán, ktorý vraj našiel 5 šteniatok pri kontajneri. Zobral ich domov a mal u seba približne 10 dní. Keď k nám šteniatka prišli, boli veľmi plaché a vôbec nepoznali ľudský dotyk. Teraz sú to už veselé a nezbedné šteniatka, ako majú byť.

Memphis je milé a rozkošné šteniatko plné energie. Všetko chce spoznávať a preskúmať, či ochutnať. Je veľmi učenlivý a hravý. Veľmi rád sa hraje so svojimi súrodencami. Užíva si mojkanie, škrabkanie a plnú pozornosť. Je to typické veselé šteniatko. Hygienickým návykom sa ešte len učí.

Keď Memphis vyrastie bude skvelý parťák či už na turistiku, psie športy či len tak vylihovanie pri svojom páničkovi. Je to ešte šteniatko, ktoré bude presne také, aké si ho vychováte.

Memphis hľadá domov do bytu, alebo domu s úplným prístupom dnu. Je vhodný pre mladú, aktívnu a zodpovednú rodinku, alebo jednotlivca. Ak sa rozhodnete prejaviť záujem o útulkáčika musí to byť zodpovedné a premyslené rozhodnutie celej rodiny. Myslite nie len na prítomnosť, ale aj na budúcnosť, zvážte všetky možnosti a situácie, ktoré môžu nastať.

VEĽKOSŤ: 7,7kg – 10.01. 2022
Veľkosť v dospelosti – odhad: stredný vzrast (+/-20kg)

Vzhľadom na nízky vek šteniatka, preferujeme adopciu na Slovensku. Prevoz cez hranice do Čiech je možný až po kompletnej vakcíne, ktorá bude najskôr o 2 mesiace.

Pre viac informácií, alebo v prípade záujmu nás kontaktujte na tel.č. 0905671142, alebo na alexandra.slobodnikova@gmail.com.

AKO POMÔCŤ ÚTULKÁČIKOM:

1.FINANČNÁ POMOC

Príspevok bude použitý na kompletné veterinárne ošetrenie, čip, vakcíny, liečbu, kvalitné krmivo.
Transparentný účet :
Únia vzájomnej pomoci ľudí a psov
IBAN: SK5009000000005111391211
Swift kód: GIBASKBX

2. 2% Z DANE PRE ÚTULOK

Veľká pomoc pre útulkáčikov.

3. MATERIÁLNA POMOC

Všetko potrebné pre útulkáčikov viete objednať tu:
PAF