Mendy

sučka
09/2018
11.09.2020
x kríženec
48cm; 18kg
áno
áno
áno
nie
áno

Popis

Dostali sme hlásenie s prosbou o pomoc pre nájdenú fenočku na sídlisku Nad Jazerom v Košiciach, ktorá bezvladne leží a nevie vstať. Mendy sme hneď zabezpečili veterinárne ošetrenie, kde sa zistilo, že je veľmi vyčerpaná, podvýživená a s ranami po tele. Bola hneď napojená na infúzie, rany sa jej vyčitili a na druhý deň sme si ju mohli zobrať do útulku.

Mendy je fenočka, ktorá by sa len maznala, hladkala a užívala si pozornosť človeka. So psami problem nemá. Je to veľmi milá fenočka, pri manipulácii s ňou nie je žiaden problém, aj pri potieraní rán pekne držala a čakala. Je vďačná za všetko dobré, čo je jej dopriate. Pri pravidelnom venčení má hygienicke návyky, doma nič neničí. Vhodná k ľuďom, ktorí jej dajú celé svoje srdce tak, ako im ho dá ona. Vhodná do domu s prístupom dnu.

Pre viac informácií, alebo v prípade záujmu nás kontaktujte na tel.č. 0907441447. V prípade nedostupnosti nám prosíme napíšte sms.

Veľmi nám pomôžete ak sa rozhodnete pomôcť so starostlivosťou o útulkáčika (kompletné veterinárne ošetrenie, kvalitné krmivo, doplnky) svoj príspevok môžete poslať na náš Transparentný účet :
Únia vzájomnej pomoci ľudí a psov
IBAN: SK5009000000005111391211
Swift kód: GIBASKBX
Ďakujeme

2% Z DANE