Mia

sučka
12/2020
kríženec ratlíka
28cm; 4,6kg
áno
áno
áno
áno
áno

Popis

Fenočky Dia a Mia skončili v útulku po tom, čo sa zásadne zmenil život ich rodiny. Teraz hľadajú domov – preferujeme spoločný domov, ale ak sa taký nenájde, budú sa musieť rozdeliť.

Dia (menšia) a Mia (väčšia) majú typickú ratlíkovskú povahu. Sú akčné, von trošku uštekané a naháňajú všetko okolo seba. Obe si veľmi užívajú, keď sú stredobodom pozornosti – sú prítulné, milujú mojkanie a škrabkanie. Obe sú hravé, loptičky naháňajú jedna radosť a určite s nimi zažijete veľa radosti a srandy.

Dia a Mia sú perfektné a veľmi by sme si priali, ak by sa pre ne našiel spoločný domov. Žili v byte – majú hygienické návyky a dnu sa správajú slušne. So psami a fenkami vychádzajú dobre. Psíky, ktoré nepoznajú, najprv značne oštekajú (po upozornení sa upokoja), ale potom sú ok. Manipulácia je bezproblémová.

Mia a Dia si hľadajú milú, aktívnu rodinku, ktorá bude mať dostatok času sa im/jej venovať. Domov si hľadajú/hľadá do bytu alebo domu s úplným prístupom dnu.

Pre viac informácií, alebo v prípade záujmu nás kontaktujte na tel.č. 0907441447. V prípade nedostupnosti nám prosíme napíšte sms. Ak sa rozhodnete prejaviť záujem o útulkáčika, musí to byť zodpovedné a premyslené rozhodnutie celej rodiny. Myslite nie len na prítomnosť, ale aj na budúcnosť, zvážte všetky možnosti a situácie, ktoré môžu nastať.

AKO POMÔCŤ ÚTULKÁČIKOM:

1.FINANČNÁ POMOC

Príspevok bude použitý na kompletné veterinárne ošetrenie, čip, vakcíny, liečbu, kvalitné krmivo.
Transparentný účet:
Únia vzájomnej pomoci ľudí a psov
IBAN: SK5009000000005111391211
Swift kód: GIBASKBX

2. 2% Z DANE PRE ÚTULOK

Veľká pomoc pre útulkáčikov.

3. MATERIÁLNA POMOC

Všetko potrebné pre útulkáčikov viete objednať tu:
PAF