Miki

pes
08/2022
14.10. 2022
kríženec
šteniatko
áno
áno
áno
áno

Popis

Dostali sme prosbu o pomoc pre tri maličké šteniatka, ktoré sa našli pri ceste v obci neďaleko Košíc. Takto k nám prišli súrodenci Majda, Marley a Miki.

Miki je maličký rozkošný psík. Veľmi hravý, energický drobček. Rád sa hraje so svojimi súrodencami, ale je to ešte drobunké ťarbavé šteniatko. Užíva si mojkanie, škrabkanie a plnú pozornosť.

Veľmi rýchlo sa učí všetkému novému, bude to šikovný psík a skvelý parťák či už na turistiku, psie športy, či len tak vylihovanie pri svojom páničkovi. Je to len malé šteniatko, ktoré bude presne také, aké si ho vychováte. Hygienické návyky ešte nemá.

Miki hľadá domov do bytu alebo domu s úplným prístupom dnu. Šteniatko je vhodné pre láskavú, zodpovednú a aktívnu rodinku alebo jednotlivca. Pre ľudí, ktorí majú vyhradený čas vo svojom živote aj pre psíka.

VEĽKOSŤ: 1,70kg – 14.10. 2022
Veľkosť v dospelosti – odhad: stredný vzrast +/-15kg
Mama šteniatok: neznáma
Otec šteniatok: neznámy

Pre viac informácií alebo v prípade záujmu nás kontaktujte na tel.č. 0907441447. V prípade nedostupnosti nám prosíme napíšte sms. Ak sa rozhodnete prejaviť záujem o útulkáčika, musí to byť zodpovedné a premyslené rozhodnutie celej rodiny. Myslite nielen na prítomnosť, ale aj na budúcnosť, zvážte všetky možnosti a situácie, ktoré môžu nastať.

AKO POMÔCŤ ÚTULKÁČIKOM:

1.FINANČNÁ POMOC

Príspevok bude použitý na kompletné veterinárne ošetrenie, čip, vakcíny, liečbu, kvalitné krmivo.
Transparentný účet:
Únia vzájomnej pomoci ľudí a psov
IBAN: SK5009000000005111391211
Swift kód: GIBASKBX

2. 2% Z DANE PRE ÚTULOK

Veľká pomoc pre útulkáčikov.

3. MATERIÁLNA POMOC

Všetko potrebné pre útulkáčikov viete objednať tu: