Mina

sučka
01/2020
09.05.2021
kríženec
54cm; 20,1kg
áno
áno
áno
áno
áno

Popis

Mladučkú fenočku, ktorej sme dali meno Mina, nám doniesli do útulku nálezcovia, ktorí ju našli v obci Štós a podľa miestnych obyvateľov je bez majiteľa a túlala sa už pár dní. Ďakujeme nálezcom, že im nebol ľahostajný osud fenočky.

Mina je užasná, hravá a veľmi aktívna fenočka. Rada sa hrá, behá a stále niečo vymýšľa, aby bola v pohybe. Minu treba trošku usmerniť a jej aktivitu nasmerovať správnym smerom, ako napr. canicross, frisbee, alebo agility. So psami a fenkami zatiaľ vychádza bez problémov. Má hygienické návyky.
Mina je veľké zlatíčko a je vhodna aj pre prvopsíčkarov, k deťom.

Mina nie je vhodná k menším zvieratkám ako napr. zajace a pod. Taktiež je zdrhač s vyznamenaním – dokáže preliezť pletivový plot, či ohradky. Vyskočí – jedna labka tu – druhá tam a Mina je fuč.
Ideálny domov pre Minu je domček s murovaným, alebo inak zabezpečeným plotom ku aktívnej rodinke, alebo človeku, ktorý bude mať dostatok času sa jej venovať.

Pre viac informácií, alebo v prípade záujmu nás kontaktujte na tel.č. 0907441447. V prípade nedostupnosti nám prosíme napíšte sms.

Psík nie je hračka pre deti! Ak sa rozhodnete prejaviť záujem o útulkáčika musí to byť zodpovedné a premyslené rozhodnutie celej rodiny. Myslite nie len na prítomnosť, ale aj na budúcnosť, zvážte všetky možnosti a situácie, ktoré môžu nastať.

 

AKO POMÔCŤ ÚTULKÁČIKOM:

1.FINANČNÁ POMOC

Príspevok bude použitý na kompletné veterinárne ošetrenie, čip, vakcíny, liečbu, kvalitné krmivo.
Transparentný účet :
Únia vzájomnej pomoci ľudí a psov
IBAN: SK5009000000005111391211
Swift kód: GIBASKBX

2. 2% Z DANE PRE ÚTULOK

Veľká pomoc pre útulkáčikov.

3. MATERIÁLNA POMOC

Všetko potrebné pre útulkáčikov viete objednať tu:
PAF