Missy

sučka
05/2019
21.05.2021
kríženec
12kg
áno
áno
áno
áno
áno

Popis

Fenočka Missy je mamka šiestich krásnych šteniatok, ktoré spolu s ňou a ďalšími troma psíkmi niekto vyhodil na pole. Vďaka nálezcovi, ktorý mal srdce na správnom mieste mohli byť zachránené.
Missy a jej šteniatka mali veľké šťastie, že sa pre nich našla dočasná opatera kde sa o celú rodinku úžasne postarali.

O MISSY NÁM Z DOČASNEJ OPATERY NAPÍSALI:

“V dočasnej opatere sa prejavila ako poslušná, tichá fenka, ktorá takmer vôbec nešteká. Čo má rada určite, je záujem, pozornosť, psie tyčinky a loptičku.
Rešpektuje privolanie, povel čakaj, hop, nesmieš, dobre reaguje na meno. Iné sme nemali možnosť zistiť, pretože Missy sa hlavne starala o šteniatka.
Missy bola zatiaľ veľmi slušná, dnu sa vedela správať a má hygienické návyky. Oceňujeme, že je to naozaj tichý, vďačný pes. Nejavila sa nikdy agresívna. Bola v kontakte s deťmi predškolského veku, úplne bezproblémovo – samozrejme pod dozorom, deti akceptuje , nechá sa im hladkať.
Jediné negatívum pre nás bola jej averzia voči mačkám, ktoré chcela naháňať, tiež javila veľký záujem o susedovie sliepky/cez plot/.
Psov si veľmi nevšíma, ale bola v pohode s domácou fenkou. Na ulici občas vybehla na psa, ak sa jej nepozdával.
Z dočasnej opatery ju doporučujeme k aktívnym ľuďom, ktorí jej doprajú dostatok pohybu a pozornosti. Za nás: – je to príjemná fenka, vďačná za pozornosť a milé slovo.”

MYSSI JE UŽ V ÚTULKU A ČAKÁ NA SVOJ DOMOV.

Missy je aktívna fenočka, ktorá má veľmi rada prechádzky, výlety a vodu. So psami a fenkami v útulku vychádza. Manipulácia je úplne bez problemov. Má hygienické návyky.
Missy hľadá nový domov do bytu, alebo domu s prístupom dnu.

Ak sa rozhodnete prejaviť záujem o útulkáčika musí to byť zodpovedné a premyslené rozhodnutie celej rodiny. Myslite nie len na prítomnosť, ale aj na budúcnosť, zvážte všetky možnosti a situácie, ktoré môžu nastať.
Pre viac informácií, alebo v prípade záujmu nás kontaktujte na alexandra.slobodnikova@gmail.com, alebo na tel.č. 0905671142.
V prípade nedostupnosti nám prosíme napíšte sms.

AKO POMÔCŤ ÚTULKÁČIKOM:

1.FINANČNÁ POMOC

Príspevok bude použitý na kompletné veterinárne ošetrenie, čip, vakcíny, liečbu, kvalitné krmivo.
Transparentný účet :
Únia vzájomnej pomoci ľudí a psov
IBAN: SK5009000000005111391211
Swift kód: GIBASKBX

2. 2% Z DANE PRE ÚTULOK

Veľká pomoc pre útulkáčikov.

3. MATERIÁLNA POMOC

Všetko potrebné pre útulkáčikov viete objednať tu:
PAF