Mona – rezervovaná

sučka
04/2018
kríženec
45cm; 17kg
áno
áno
áno
áno
áno

Popis

Mona je zachránená z osady, kde by ju čakala istá smrť. Mala zarezaný špagát do krku, ktorý sa jej deň čo deň zarezával hlbšie a hlbšie do tela. Mona po záchrane bola skoro mesiac hospitalizovaná na klinike UVL. Prvé dni bola na infúziách, dostávala ATB a každý deň bolo potrebné jej robiť preväz hlbokej rany. Aj po prepustení z kliniky sme s Monou chodili na pravidelné preväzovanie rany a kontroly.
Teraz je Mona zdravá, spokojná a jediné, čo jej chýba, je milujúci domov.

Mona, napriek tomu, čo prežila, miluje ľudí a najradšej by bola, keby ju niekto hladkal a škrabkal 24 hodín 7 dní v týždni. Je to oddané a milujúce zlatíčko. Mona sa teší z maličkostí, miluje hračky a pamlsky. Má aktívnu povahu a chce spoznávať svet, ten dobrý svet, kde jej už nikto neublíži. Hľadáme jej aktívnu rodinku, kde bude členom rodiny, parťák na výletoch a maznáčik na gauči. Hygienické návyky má. So psami pekne vychádza, ale fenky si vyberá. Mone hľadáme domov do bytu, alebo domu s úplným prístupom dnu.

Pre viac informácií, alebo v prípade záujmu nás kontaktujte na tel.č. 0907441447. V prípade nedostupnosti nám prosíme napíšte sms.

Psík nie je hračka pre deti! Ak sa rozhodnete prejaviť záujem o útulkáčika musí to byť zodpovedné a premyslené rozhodnutie celej rodiny. Myslite nie len na prítomnosť, ale aj na budúcnosť, zvážte všetky možnosti a situácie, ktoré môžu nastať.

AKO POMÔCŤ ÚTULKÁČIKOM:

1.FINANČNÁ POMOC

Príspevok bude použitý na kompletné veterinárne ošetrenie, čip, vakcíny, liečbu, kvalitné krmivo.
Transparentný účet :
Únia vzájomnej pomoci ľudí a psov
IBAN: SK5009000000005111391211
Swift kód: GIBASKBX

2. 2% Z DANE PRE ÚTULOK

Veľká pomoc pre útulkáčikov.

3. MATERIÁLNA POMOC

Všetko potrebné pre útulkáčikov viete objednať tu:
PAF