Muffin

pes
12/2020
13.12. 2021
kríženec
47cm; 16,3kg
áno
áno
áno
áno
áno

Popis

Muffin ako túlavý psík sa našiel na ulici Helsinká 2 v Košiciach. Povahu o Muffinovi nám napísali kolegynky Ria a Nika, ktoré sa o neho v útulku starajú.

RIA O MUFFINOVI NAPÍSALA:
“Správne ,,trafený teenager,,. Je aktívny, hravý, všade chce byť, všetko chce vidieť, do každého vŕtať, je to také kamikadze. MILUJE ľudí bez rozdielu. Zbožňuje všetko, čo dostane, či už hračky, plyšáka, alebo len kus látky, so všetkým sa dokáže zabaviť a strhnúť so sebou aj svoju psiu partiu. Hygienické návyky ešte treba doladiť. Vychádza bez problémov so psami aj fenkami. Manipulácia úplne ok. Vodítko ešte považuje za hračku, ale keď vidí, že ho človek upozorňuje, tak sa tvári, že počuje, ale nechápe 🙂 takže to treba doučiť. Inak je to rozumný havko vhodný do aktívnej rodiny s úplným prístupom dovnútra.”

NIKA O MUFFINOVI NAPÍSALA:
“Mladý aktívny veselý havko. Každého má rád, so všetkého sa teší, neustále šťastný pes, ktorý stále vrtí chvostíkom. Miluje pamlsky, aj hračky má rad. So psami aj fenkami vychádza. Rad sa hrá so psíkmi, určite by bol nadšený, keby v novom domove mal kamarátku, ktorá by sa s ním hrala. Myslím, že kľudne aj k deťom. Určite k niekomu aktívnemu, kto by sa mu venoval a aj trošku výcviku by nebolo na škodu. Myslím, že aj v byte by bol spokojný pri aktívnej rodine. Manipulácia bezproblémová. Hygienické návyky pri pravidelnom venčení.”

Pre viac informácií, alebo v prípade záujmu nás kontaktujte na tel.č. 0907441447. V prípade nedostupnosti nám prosíme napíšte sms.
Ak sa rozhodnete prejaviť záujem o útulkáčika musí to byť zodpovedné a premyslené rozhodnutie celej rodiny. Myslite nie len na prítomnosť, ale aj na budúcnosť, zvážte všetky možnosti a situácie, ktoré môžu nastať.

AKO POMÔCŤ ÚTULKÁČIKOM:

1.FINANČNÁ POMOC

Príspevok bude použitý na kompletné veterinárne ošetrenie, čip, vakcíny, liečbu, kvalitné krmivo.
Transparentný účet :
Únia vzájomnej pomoci ľudí a psov
IBAN: SK5009000000005111391211
Swift kód: GIBASKBX

2. 2% Z DANE PRE ÚTULOK

Veľká pomoc pre útulkáčikov.

3. MATERIÁLNA POMOC

Všetko potrebné pre útulkáčikov viete objednať tu:
PAF