Nala – rezervovaná

sučka
04/2021
10.07.2021
kríženec
šteniatko
áno
áno
áno
áno

Popis

Dňa 10.07. sme dostali hlásenie o maličkých šteniatkach, ktoré sa našli v blate za rodinným domom v mestskej časti Košice – Lorinčík. Šteniatka boli slabé, vychudnuté, s kliešťami po telíčkach.

Šteniatka dostali mená Norman a Nala. Keď k nám prišli boli veľmi plaché, vystrašené, akokeby nikdy nezažili ľudský dotyk. (Video si môžete pozrieť na tomto linku. )
Norman a Nala sú teraz na tom psychicky oveľa lepšie. Vrtia chvostíkmi, tešia sa a pri dotyku už “neplačú”. Avšak stále majú trošku plachšie správanie. Potrebujú veľa lásky, mojkania a hlavne byť čo najviac v prítomnosti človeka. Veríme, že v milujúcich domovoch sa zmenia na nepoznanie.

Nala si hľadá milujúci domov, kde sa jej budú dostatočne venovať, socializovať aby z nej vyrástol spokojný, šťastný a vyrovnaný psík. Nala bude skvelý parťák či už na turistiku, psie športy či len tak vylihovanie pri svojom páničkovi. Je to len malé šteniatko, ktoré bude presne také, aké si ho vychováte. Nala si hľadá domov do bytu, alebo domu s úplným prístupom dnu.

Veľkosť 30.07.2021: 2,3 kg
Veľkosť v dospelosti – odhad: stredný vzrast (+/-15kg)

Psík nie je hračka pre deti! Ak sa rozhodnete prejaviť záujem o útulkáčika musí to byť zodpovedné a premyslené rozhodnutie celej rodiny. Myslite nie len na prítomnosť, ale aj na budúcnosť, zvážte všetky možnosti a situácie, ktoré môžu nastať.
Vzhľadom na nízky vek šteniatka, preferujeme adopciu na Slovensku. Prevoz cez hranice do Čiech je možný až po kompletnej vakcíne, ktorá bude najskôr o 2 mesiace.

PRE VIAC INFORMÁCIÍ, ALEBO V PRÍPADE ZÁUJMU NÁS KONTAKTUJTE NA TEL.Č. 0905671142, ALEBO
NA alexandra.slobodnikova@gmail.com. V PRÍPADE NEDOSTUPNOSTI NÁM PROSÍME NAPÍŠTE SMS.

AKO POMÔCŤ ÚTULKÁČIKOM:

1.FINANČNÁ POMOC

Príspevok bude použitý na kompletné veterinárne ošetrenie, čip, vakcíny, liečbu, kvalitné krmivo.
Transparentný účet :
Únia vzájomnej pomoci ľudí a psov
IBAN: SK5009000000005111391211
Swift kód: GIBASKBX

2. 2% Z DANE PRE ÚTULOK

Veľká pomoc pre útulkáčikov.

3. MATERIÁLNA POMOC

Všetko potrebné pre útulkáčikov viete objednať tu:
PAF