Nathan

pes
07/2023
10.03. 2024
38cm; 10,6kg
áno
áno
áno
áno
áno

Popis

Nathana a Nairu k nám do útulku priniesla ich majiteľka, ktorá odchádza do zahraničia a psov nechcela nechať napospas osudu v dedine…

Nathan bol prvé dni vyplašený a bojazlivý, ale je to už oveľa lepšie. Nathan je mladý, aktívny a zatiaľ trošku citlivý psík. Na nových ľudí a nové prostredie si musí zvyknúť. Trpezlivosť, chutné pamlsky a láskavý prístup je to čo potrebuje a potom sa z neho stane fantastický psík!

Nathan potrebuje skúsenejšieho, trpezlivého a láskavého majiteľa, ktorý vie ako správne reagovať pri plachšom psíkovi, ako postupovať a spolu nájdu správnu cestu. Keď pominie strach a neistota Nathan sa zmení na úžasného, milujúceho a verného psíka. Je to zlatíčko, ktoré sa chce maznať. Nathan má inak typickú šteniatkovskú povahu. Je hravý a rád sa šáli so psími kamarátmi, alebo hračkami. Už aj k nám sám príde s vrtiacim chvostíkom a s malinkou neistotou nás olíže a chce sa mojkať. Nathan len potrebuje čas a bude ako každý iný veselý psík.
So psami a fenkami je absolútne nekonfliktný a má všetkých veľmi rád. Určite by bolo veľké plus ak by v domove mal Nathan vyrovnaného psieho kamaráta. Boli by sme veľmi veľmi radi ak by sa našiel spoločný domov pre Nathana a Nairu pretože sa majú veľmi radi.
Hygienické návyky má pri pravidelnom venčení. Manipulácia je bezproblémová.
Nathanko zatiaľ nie je typ psíka, ktorý ku Vám pribehne a začne po Vás skákať a tešiť sa, ale ako sa hovorí “Trpezlivosť ruže prináša” tak v tomto prípade Vám prinesie verného a milujúceho štvornohého priateľa. Nathan si hľadá láskavý domov, pokojnú domácnosť s milujúcim majiteľom, ktorý pre neho bude mať dostatok času. Domov si hľadá do bytu, alebo domu s úplným prístupom dnu.

Pre viac informácií alebo v prípade záujmu nás kontaktujte na tel.č. 0907441447. V prípade nedostupnosti nám prosíme napíšte sms. Ak sa rozhodnete prejaviť záujem o útulkáčika, musí to byť zodpovedné a premyslené rozhodnutie celej rodiny. Myslite nielen na prítomnosť, ale aj na budúcnosť, zvážte všetky možnosti a situácie, ktoré môžu nastať.

AKO POMÔCŤ ÚTULKÁČIKOM:

Všetky informácie, ako viete pomôcť útulkáčikom, nájdete na tomto linku. 

Ďalšie informácie

Pohlavie

pes

Šteniatko

áno