Nathan

pes
04/2016
16.04.2021
kríženec
29cm; 8,2kg
áno
áno
áno
nie
áno

Popis

Dostali sme prosbu o pomoc pre maličkého psíka, ktorý sa našiel v Košickej Novej Vsi na ulici a na obojku mal pripnutú dlhú reťaz. Psík u nás dostal meno Nathan. Nevieme, kde a ako žil, ale aj keď je teraz “len” v útulku, veľmi si to užíva.
Nathan je malé šidlo, aktívny psík, ktorý si užíva akýkoľvek pohyb a aktivitu. Manipulácia je bez problémov, ale bojí sa prudkých pohybov. Metla alebo náhle zdvihnutie rúk ho vystraší. Odporúčame ho ku skúšenejším ľuďom – potrebuje len čas, aby zistil, že mu nikto nechce ublížiť. S fenkami pekne vychádza, psíkov- samcov si vyberá. Nathan má rád loptičky, plyšáky a pozornosť ľudí. Má hygienické návyky. Nathanovi hľadáme nový domov do bytu, alebo domu s úplným prístupom dnu.

Pre viac informácií, alebo v prípade záujmu nás kontaktujte na tel.č. 0907441447. V prípade nedostupnosti nám prosíme napíšte sms.

Psík nie je hračka pre deti! Ak sa rozhodnete prejaviť záujem o útulkáčika musí to byť zodpovedné a premyslené rozhodnutie celej rodiny. Myslite nie len na prítomnosť, ale aj na budúcnosť, zvážte všetky možnosti a situácie, ktoré môžu nastať.

AKO POMÔCŤ ÚTULKÁČIKOM:

1.FINANČNÁ POMOC

Príspevok bude použitý na kompletné veterinárne ošetrenie, čip, vakcíny, liečbu, kvalitné krmivo.
Transparentný účet :
Únia vzájomnej pomoci ľudí a psov
IBAN: SK5009000000005111391211
Swift kód: GIBASKBX

2. 2% Z DANE PRE ÚTULOK

Veľká pomoc pre útulkáčikov.

3. MATERIÁLNA POMOC

Všetko potrebné pre útulkáčikov viete objednať tu:
PAF