Nebra

sučka
01/2021
06.09. 2022
kríženec
50cm; 21kg
áno
áno
áno
áno
áno

Popis

Nebra sa našla na ulici Dneperská v Košiciach. Nebra je priateľská, milá a mladá fenočka. Ľudí má rada, bez rozdielu a užíva si ich pozornosť. Má stále dobrú náladu a je pripravená Vás kdekoľvek sprevádzať. Bude skvelá parťáčka na výletoch a určite je vhodná aj na psie športy.

Nebra je aktívna tak akurát, samozrejme potrebuje dostatok pohybu, ako každý psík v jej veku, ale rada aj oddychuje. Má rada aportovanie a akúkoľvek pohybovú aktivitu. Nebra vychádza so psami aj fenkami. Má hygienické návyky, dnu sa správa slušne a manipulácia je bezproblémová.

Nebra je vhodná pre aktívnych ľudí, ktorí budú mať dostatok času sa jej venovať. Nebra si hľadá nový domov do bytu, alebo domu s prístupom dnu.

Pre viac informácií alebo v prípade záujmu nás kontaktujte na tel.č. 0907441447. V prípade nedostupnosti nám prosíme napíšte sms.
Ak sa rozhodnete prejaviť záujem o útulkáčika, musí to byť zodpovedné a premyslené rozhodnutie celej rodiny. Myslite nielen na prítomnosť, ale aj na budúcnosť, zvážte všetky možnosti a situácie, ktoré môžu nastať.

AKO POMÔCŤ ÚTULKÁČIKOM:

1.FINANČNÁ POMOC

Príspevok bude použitý na kompletné veterinárne ošetrenie, čip, vakcíny, liečbu, kvalitné krmivo.
Transparentný účet:
Únia vzájomnej pomoci ľudí a psov
IBAN: SK5009000000005111391211
Swift kód: GIBASKBX

2. 2% Z DANE PRE ÚTULOK

Veľká pomoc pre útulkáčikov.

3. MATERIÁLNA POMOC

Všetko potrebné pre útulkáčikov viete objednať tu: