Nelly – rezervovaná

sučka
03/2019
09.03.2021
kríženec
42cm; 11kg
áno
áno
áno
áno
áno

Popis

Malá Nelly sa našla neďaleko útulku v obci Haniska. Napísala nám o nej pani, ktorá sa jej snažila pomôcť.
Nelly je milá, priateľská a kontaktná fenočka. Má veľmi rada pozornosť od človeka a v takej chvíli je aj žiarlivá a chce ho mať len pre seba. Nelly je aktívna fenka, ktorá potrebuje dostatok pohybu, aby bola spokojná, takže je to určite psík vhodný len pre aktívnu rodinku, ktorá je viac v prírode a v pohybe ako doma na gauči. So psami a fenkami vychádza podľa sympatií, vie si urobiť poriadky so všetkými naokolo, je to taký malý agent provokatér. Má aj kamarátov, s ktorými sa rada pohrá. Jedlo si však pred inými psami stráži.
Nelly bola na výlete a napísali o nej:
“Nelly je milá, priateľská fenočka, hneď si nás získala. So psami, s ktorými sme sa na prechádzke stretli, vychádzala priateľsky, aj sa vyhrala. Rada nás mala na očiach, ak som sa jej z dohľadu stratila a bola pri nej len dcéra, hľadala ma a tešila sa, keď som sa jej ukázala. Bez rozdielu, či je to dieťa alebo dospelá osoba, je prítulná. Milo nás prekvapila, ak sme položili paddleboard na vodu, bola prvá, ktorá na ňom stála a tešila sa.”
Nelly hľadáme aktívnu rodinku, ktorá ju bude brávať na výlety a bude mať dostatok času sa jej venovať. Domov jej hľadáme do bytu, alebo domu s úplným prístupom dnu.
Psík nie je hračka pre deti! Ak sa rozhodnete prejaviť záujem o útulkáčika musí to byť zodpovedné a premyslené rozhodnutie celej rodiny. Myslite nie len na prítomnosť, ale aj na budúcnosť, zvážte všetky možnosti a situácie, ktoré môžu nastať. Pre viac informácií, alebo v prípade záujmu nás kontaktujte na tel.č. 0907441447. V prípade nedostupnosti nám prosíme napíšte sms.
AKO POMÔCŤ ÚTULKÁČIKOM:

1.FINANČNÁ POMOC

Príspevok bude použitý na kompletné veterinárne ošetrenie, čip, vakcíny, liečbu, kvalitné krmivo.
Transparentný účet :
Únia vzájomnej pomoci ľudí a psov
IBAN: SK5009000000005111391211
Swift kód: GIBASKBX

2. 2% Z DANE PRE ÚTULOK

Veľká pomoc pre útulkáčikov.

3. MATERIÁLNA POMOC

Všetko potrebné pre útulkáčikov viete objednať tu:
PAF