Nelly

sučka
03/2019
09.03.2021
kríženec
42cm; 11kg
áno
áno
áno
áno
áno

Popis

Malá Nelly sa našla neďaleko útulku v obci Haniska. Napísala nám o nej pani, ktorá sa jej snažila pomôcť.
Nelly je milá, priateľská a kontaktná fenočka. Má veľmi rada pozornosť od človeka a v takej chvíli je aj žiarlivá a chce ho mať len pre seba. Nelly je aktívna fenka, ktorá potrebuje dostatok pohybu, aby bola spokojná, takže je to určite psík vhodný len pre aktívnu rodinku, ktorá je viac v prírode a v pohybe ako doma na gauči. So psami a fenkami vychádza podľa sympatií, vie si urobiť poriadky so všetkými naokolo, je to taký malý agent provokatér. Má aj kamarátov, s ktorými sa rada pohrá. Jedlo si však pred inými psami stráži.
Nelly hľadáme aktívnu rodinku, ktorá ju bude brávať na výlety a bude mať dostatok času sa jej venovať. Domov jej hľadáme do bytu, alebo domu s úplným prístupom dnu.
Psík nie je hračka pre deti! Ak sa rozhodnete prejaviť záujem o útulkáčika musí to byť zodpovedné a premyslené rozhodnutie celej rodiny. Myslite nie len na prítomnosť, ale aj na budúcnosť, zvážte všetky možnosti a situácie, ktoré môžu nastať. Pre viac informácií, alebo v prípade záujmu nás kontaktujte na tel.č. 0907441447. V prípade nedostupnosti nám prosíme napíšte sms.
AKO POMÔCŤ ÚTULKÁČIKOM:

1.FINANČNÁ POMOC

Príspevok bude použitý na kompletné veterinárne ošetrenie, čip, vakcíny, liečbu, kvalitné krmivo.
Transparentný účet :
Únia vzájomnej pomoci ľudí a psov
IBAN: SK5009000000005111391211
Swift kód: GIBASKBX

2. 2% Z DANE PRE ÚTULOK

Veľká pomoc pre útulkáčikov.

3. MATERIÁLNA POMOC

Všetko potrebné pre útulkáčikov viete objednať tu:
PAF