Nika

sučka
01/2020
12.06. 2024
kríženec
40cm; 10,2kg
áno
áno
áno
áno
áno

Popis

Dňa 12.06. nám do útulku priniesla pani dve fenočky, ktoré zmätene pobehovali po ceste medzi obcami Zlatá Idka a Rudník, vraj ich tam pred pár dňami niekto vyhodil.
Nika k nám prišla veľmi vystresovaná, ale postupom času s kopou lásky sa upokojila a je to zlatíčko.
Nika je milá, priateľská a pohodová fenočka. Spočiatku pri nových ľuďoch a na novom mieste môže byť plachšia, nie je však agresívna ani útočná! Potrebuje čas si zvyknúť a potom sa ukáže v plnej kráse ako prítulná fenočka. Samozrejme treba s ňou pracovať, socializovať a bude z nej spokojná fenočka.
Nika je aktívna tak akurát. Bude perfektná parťáčka na prechádzkach a výletoch, ale aj pri oddychu so svojou rodinkou. Skôr preferuje pohodlný peliešok ako “bláznenie”. Jej rozumnú a pokojnú povahu určite oceníte.
So psami a fenkami vychádza bez problémov, ale je skôr plachá a zo začiatku sa ich bojí.
Hygienické návyky má, dnu sa správa slušne a manipulácia je bezproblémová.
Nika si hľadá domov do bytu, alebo domu s prístupom dnu. K láskavým ľuďom, ktorí budú mať dostatok času sa jej venovať. Je vhodná pre ľudí, ktorí majú skôr pokojnejší spôsob života, takže aj pre starších ľudí.

Pre viac informácií alebo v prípade záujmu nás kontaktujte na tel.č. 0907441447. V prípade nedostupnosti nám prosíme napíšte sms. Ak sa rozhodnete prejaviť záujem o útulkáčika, musí to byť zodpovedné a premyslené rozhodnutie celej rodiny. Myslite nielen na prítomnosť, ale aj na budúcnosť, zvážte všetky možnosti a situácie, ktoré môžu nastať.

AKO POMÔCŤ ÚTULKÁČIKOM:

Všetky informácie, ako viete pomôcť útulkáčikom, nájdete na tomto linku. 

Len vďaka Vašej podpore a pomoci dokážeme zmeniť sen na skutočnosť, utrpenie na radosť a bolesť na lásku. Vy ste súčasťou každej našej záchrany. Ďakujeme.

Ďalšie informácie

Pohlavie

sučka

Šteniatko

nie