Noel potrebuje pomoc

pes
2018
24.11.2020
x kríženec
53cm; 22kg
áno
áno
áno
nie
áno

Popis

Noel je smutný dôkaz toho, ako sa po dedinách rozdávajú šteniatka, ktoré mnohokrát skončia vo veľmi zlých rukách. Majiteľ Noela predal dom a jeho chcel zabiť! Len vďaka novým majiteľom domu sme sa o ňom dozvedeli a Noel prišiel ku nám.
Podľa chovania Noela predpokladáme, že celý život prežil zatvorený v koterci, možno minimálne pustený na dvore – ale pochybujeme. Koterec plný výkalov a …hrozné podmienky na život. Noel nepozná nič – je vystrašený a plachý. Dotyk človeka je pre neho cudzí, vodítko nepozná a je na neho veľmi smutný pohľad. U nás je skrytý v búdke a bojí sa. Neútočí, len sa bojí chudáčik.
Trošku sa s nami pohrá, loptičky má veľmi rád, ale to sú malé krôčiky. Noel je srdcom veľmi dobrý psík, ale je opantaný strachom. Ako vychádza so psami zatiaľ nevieme – doplníme.
NOELOVI HĽADÁME:
1. DOMOV – Noel potrebuje skúseného trpezlivého pána, ktorý ho socializuje a naučí všetko potrebné. Láskavým a zodpovedným prístupom z Noela bude šťastný a bezproblémový psík.
2. DOČASNÚ OPATERU – Noelko potrebuje zvýšenú statostlivosť a v útulku mu toľko času nedokážeme dať. Zabezpečíme všetko potrebné od stravy, veci a veterinárnu starostlivosť.
3. HĽADÁME DOBRÚ DUŠU – Ak by Noel mal ostať v útulku, hľadáme pre neho dobrého a hlavne skúseného človiečika, ktorý by za ním pravidelne chodil a venoval sa mu. Zobral ho von, socializoval a učil ho bežným veciam. Veľmi mu pomôžete – zvýšia sa mu šance na adopciu, ale aj Noel bude spokojnejší.
Pre viac informácií, alebo v prípade záujmu nás kontaktujte na tel.č. 0907441447. V prípade nedostupnosti nám prosíme napíšte sms.
Veľmi nám pomôžete ak sa rozhodnete pomôcť so starostlivosťou o útulkáčika (kompletné veterinárne ošetrenie, kvalitné krmivo, doplnky) svoj príspevok môžete poslať na náš Transparentný účet :
Únia vzájomnej pomoci ľudí a psov
IBAN: SK5009000000005111391211
Swift kód: GIBASKBX
Ďakujeme