Nubi

pes
05/2022
08.06. 2022
kríženec
šteniatko
áno
áno
áno
áno

Popis

Maličký Nubi bol zachránený pri Jakabovom v paláci v Košiciach. Nubi je milé, drobunké a rozkošné šteniatko. Má hravú a veselú povahu. Je to ešte drobunké šteniatko, ktoré musí viackrát do dňa papať, veľa spinkať a chodiť na krátke venčenie von. Je aktívny primerane veku a stále niečo vymýšľa, ako sa zabaviť. Užíva si mojkanie, škrabkanie a plnú pozornosť.

Hygienické návyky ešte nemá. Keď Nubi vyrastie, bude skvelý parťák či už na turistiku, psie športy, či len tak vylihovanie pri svojom páničkovi. Je to len malinké šteniatko, ktoré bude presne také, aké si ho vychováte.

VEĽKOSŤ: 2,5kg – 15.07. 2022
Veľkosť v dospelosti – odhad: +/-15kg

Nubi hľadá domov do bytu alebo domu s úplným prístupom dnu. Šteniatko je vhodné pre milú, láskavú a zodpovednú rodinku, alebo jednotlivca. Vzhľadom na nízky vek šteniatka preferujeme adopciu na Slovensku. Prevoz cez hranice do Čiech je možný až po kompletnej vakcíne, ktorá bude najskôr o 2 mesiace.

Pre viac informácií, alebo v prípade záujmu nás kontaktujte na tel.č. 0907441447. V prípade nedostupnosti nám prosíme napíšte sms. Ak sa rozhodnete prejaviť záujem o útulkáčika, musí to byť zodpovedné a premyslené rozhodnutie celej rodiny. Myslite nie len na prítomnosť, ale aj na budúcnosť, zvážte všetky možnosti a situácie, ktoré môžu nastať.

AKO POMÔCŤ ÚTULKÁČIKOM:

1.FINANČNÁ POMOC

Príspevok bude použitý na kompletné veterinárne ošetrenie, čip, vakcíny, liečbu, kvalitné krmivo.
Transparentný účet:
Únia vzájomnej pomoci ľudí a psov
IBAN: SK5009000000005111391211
Swift kód: GIBASKBX

2. 2% Z DANE PRE ÚTULOK

Veľká pomoc pre útulkáčikov.

3. MATERIÁLNA POMOC

Všetko potrebné pre útulkáčikov viete objednať tu:
PAF