Ňufko

pes
12/2021
22.12. 2021
kríženec
1,1kg - 10.01. 2022
áno
áno
áno

Popis

Ňufko na našiel na Luníku IX v Košiciach ako drobunké šteniatko s váhou len 350g! Bez záchrany by zomrel… Bol hneď umiestnený do dočasnej opatery kde dostal všetko čo potrebuje. Teraz je pripravený nájsť si svoj domov, ale hneď v úvode upozorňujeme, že je to stále drobunké šteniatko, ktoré potrebuje zvýšenú starostlivosť!

KŔMENIE:
– každé 4 hodiny mlieko Royal Canin Babydog milk pre šteniatka z fľaše.
– v malých kúskoch konzerva Royal Canin Starter Mousse

Z DOČASNEJ OPATERY NÁM O ŇUFKOVI NAPÍSALI:
“Je to klasické, malinké šteniatko. Všetko ho zaujíma, “pobehuje” po byte, už sa začína aj hrať. Nebojí sa ani našich väčších psov. Bez problémov po našom psovi lezie a kuše ho do ušiek, alebo mu naháňa chvost. Spinká v prepravke, kde aj sám už chodí keď je unavený. A von sa pýta keď chce papať, alebo vykonať potrebu (na podložku).”

Ňufko hľadá domov do bytu, alebo domu s úplným prístupom dnu. Ňufko potrebuje zvýšenú starostlivosť, ktorá je časovo náročná.

Ak sa rozhodnete prejaviť záujem o útulkáčika musí to byť zodpovedné a premyslené rozhodnutie celej rodiny. Myslite nie len na prítomnosť, ale aj na budúcnosť, zvážte všetky možnosti a situácie, ktoré môžu nastať. Vzhľadom na nízky vek šteniatka, preferujeme adopciu na Slovensku. Prevoz cez hranice do Čiech je možný až po kompletnej vakcíne, ktorá bude najskôr o 2 mesiace.