Nuget

pes
09/2021
kríženec
48cm; 17,4kg
áno
áno
áno
áno
áno

Popis

Nuget sa pôvodne našiel ešte ako šteniatko ležiaci v jarku pri ceste v obci Jasov. Zranený nebol, len špinavý a zablšený. Neskôr bol adoptovaný, ale žiaľ po čase sa s domácim psíkom nemali radi, a aj napriek snahe majiteľov to zvrátiť sa to nepodarilo, a tak sa Nuget vrátil do útulku.

Nuget je aktívny a veselý psík, ktorý má rád ľudskú spoločnosť. Je priateľský a veľmi milý. Má rád prechádzky a výlety. Miluje vodu, hračky a šantenie. Aktívny je tak akurát a prispôsobí sa. Ak je čas na výlet alebo prechádzku, tak sa veľmi teší, ak je čas na oddych, spokojne leží v peliešku.

Z predchádzajúceho domova vieme, že vychádza s mačkami, bez problémov zvláda cestu autom a má rád deti. So psami vychádza podľa sympatií, s fenkami vychádza dobre. Nuget má hygienické návyky, dnu sa správa slušne a manipulácia je bezproblémová.

Nuget si hľadá milú, aktívnu rodinku, ktorá vo svojom živote má vyhradený čas aj pre psíka. Domov si hľadá do bytu, alebo domu s prístupom dovnútra.

Pre viac informácií, alebo v prípade záujmu nás kontaktujte na tel.č. 0907441447. V prípade nedostupnosti nám prosíme napíšte sms.
Ak sa rozhodnete prejaviť záujem o útulkáčika, musí to byť zodpovedné a premyslené rozhodnutie celej rodiny. Myslite nie len na prítomnosť, ale aj na budúcnosť, zvážte všetky možnosti a situácie, ktoré môžu nastať.

AKO POMÔCŤ ÚTULKÁČIKOM:

1.FINANČNÁ POMOC

Príspevok bude použitý na kompletné veterinárne ošetrenie, čip, vakcíny, liečbu, kvalitné krmivo.
Transparentný účet:
Únia vzájomnej pomoci ľudí a psov
IBAN: SK5009000000005111391211
Swift kód: GIBASKBX

2. 2% Z DANE PRE ÚTULOK

Veľká pomoc pre útulkáčikov.

3. MATERIÁLNA POMOC

Všetko potrebné pre útulkáčikov viete objednať tu:
PAF