Oleg

pes
02/2021
05.09. 2021
kríženec
44cm; 13,4kg
áno
áno
áno
áno

Popis

Mladučký Oleg sa našiel pri Turni nad Bodvou kde si ho všimli ľudia ako behá po ceste. Zastavili, Oleg im hneď naskočil do auta a doniesli ho ku nám. Predpokladáme, že tam bol Oleg vyhodený.

Oleg je krásne, milé a rozkošné odrastené šteniatko. Je to mojkací ňuňák, ktorý rád rozdáva pusinky. Aktívny psík, ktorý chce všetko preskúmať, spoznávať a všade chce byť. Je to múdry psík a veľmi rýchlo sa učí. Najradšej si leží v peliešku kde si okusuje hračky, ale nebráni sa ani žiadnej lotrovine, ktorú môže spraviť spolu s ostatnými psími kamošmi. Hygienické návyky sa ešte dolaďujú, ale pri pravidelnom venčení ich má zvládnuté. Manipulácia je bez problémov.

Oleg má pravdepodobne genetickú deformáciu labky. Absolvovali sme s ním ortopedické vyšetrenie, kde nám odporúčili riešiť labku až keď bude dospelý. Pravdepodobne bude musieť podstúpiť operáciu, alw je to len predpoklad.
(Ak by sa niekto rozhodol pre adopciu Olega – operáciu a všetko potrebné pri riešení labky uhradíme aj po adopcii) Každopádne Olega labka neobmedzuje pri pohybe a živote.

Oleg si hľadá nový domov do bytu, alebo domu s úplným prístupom dnu. NIE JE VHODNÝ NA CELOROČNÝ POBYT VON, ani do garáže, pivnice a pod.

Pre viac informácií, alebo v prípade záujmu nás kontaktujte na tel.č. 0907441447. V prípade nedostupnosti nám prosíme napíšte sms.

Psík nie je hračka pre deti! Ak sa rozhodnete prejaviť záujem o útulkáčika musí to byť zodpovedné a premyslené rozhodnutie celej rodiny. Myslite nie len na prítomnosť, ale aj na budúcnosť, zvážte všetky možnosti a situácie, ktoré môžu nastať.

AKO POMÔCŤ ÚTULKÁČIKOM:

1.FINANČNÁ POMOC

Príspevok bude použitý na kompletné veterinárne ošetrenie, čip, vakcíny, liečbu, kvalitné krmivo.
Transparentný účet :
Únia vzájomnej pomoci ľudí a psov
IBAN: SK5009000000005111391211
Swift kód: GIBASKBX

2. 2% Z DANE PRE ÚTULOK

Veľká pomoc pre útulkáčikov.

3. MATERIÁLNA POMOC

Všetko potrebné pre útulkáčikov viete objednať tu:
PAF