Oli

pes
08/2012
25.08.2021
kríženec labradora
56cm; 32,4kg
áno
áno
áno
áno
áno

Popis

Oli sa našiel pri vstupnej bráne č.2 USS. Oli je typický labradoidný psíček. Zo všetkého sa teší, rád sa mazná a všade chce byť a všetko ochutnať a oňuchať. Veľmi – preveľmi sa teší z ľudí a nevie sa nabažiť škrabkania. Je aktívny keď treba, pokojný keď sa mu chce 🙂 Obe činnosti má rád a je spokojný. Rád aportuje loptičky a hrá sa s hračkami. Má hygienické návyky a dnu sa správa slušne. Iných psov veľmi nerieši a ide si svoje vo svojom svete. 🙂

Oli by bol najspokojnejší pri rodinnom domčeku s prístupom dnu. Určite k sebe potrebuje aktívnu rodinku, ktorá bude mať dostatok času sa mu venovať. OLI NIE JE VHODNÝ NA CELOROČNÝ POBYT VON.

Pre viac informácií, alebo v prípade záujmu nás kontaktujte na tel.č. 0907441447. V prípade nedostupnosti nám prosíme napíšte sms.

Psík nie je hračka pre deti! Ak sa rozhodnete prejaviť záujem o útulkáčika musí to byť zodpovedné a premyslené rozhodnutie celej rodiny. Myslite nie len na prítomnosť, ale aj na budúcnosť, zvážte všetky možnosti a situácie, ktoré môžu nastať.

AKO POMÔCŤ ÚTULKÁČIKOM:

1.FINANČNÁ POMOC

Príspevok bude použitý na kompletné veterinárne ošetrenie, čip, vakcíny, liečbu, kvalitné krmivo.
Transparentný účet :
Únia vzájomnej pomoci ľudí a psov
IBAN: SK5009000000005111391211
Swift kód: GIBASKBX

2. 2% Z DANE PRE ÚTULOK

Veľká pomoc pre útulkáčikov.

3. MATERIÁLNA POMOC

Všetko potrebné pre útulkáčikov viete objednať tu:
PAF