Olívia – rezervovaná

sučka
04/2017
14.04.2021
kríženec
37cm; 9,2kg
áno
áno
áno
áno
áno

Popis

Dostali sme prosbu o pomoc pre fenočku, ktorá sa našla na pozemku rodinného domu, kde pod kríkmi porodila šesť šteniatok. Celú rodinku sme prevzali do útulku a s láskou sa o nich postarali. Šteniatka už sú vo svojich domovoch a teraz si svoj domov hľadá Olívia.

Olívia je úplne zlatíčko. Milá, jemná a priateľská fenočka. Ľuďom a ich pozornosti sa veľmi teší, miluje hladkanie a mojkanie. Je to psík za odmenu, kto si ju vyberie, nikdy neoľutuje. Je vhodná aj pre prvopsíčkarov. Olívia potrebuje lásku a pocit, že je členom rodiny. Bude perfektná parťáčka na výletoch, ale aj pri leňošení na gauči. Hygienické návyky má, manipulácia je bez problémov. So psami vychádza, fenky si vyberá.

Olívia si hľadá domov do bytu, alebo domu s úplným prístupom dnu. Hľadá si láskavú a milú rodinku či jednotlivca, kde spozná čo je to pravý domov.

Pre viac informácií, alebo v prípade záujmu nás kontaktujte na tel.č. 0907441447. V prípade nedostupnosti nám prosíme napíšte sms.

Psík nie je hračka pre deti! Ak sa rozhodnete prejaviť záujem o útulkáčika musí to byť zodpovedné a premyslené rozhodnutie celej rodiny. Myslite nie len na prítomnosť, ale aj na budúcnosť, zvážte všetky možnosti a situácie, ktoré môžu nastať.

AKO POMÔCŤ ÚTULKÁČIKOM:

1.FINANČNÁ POMOC

Príspevok bude použitý na kompletné veterinárne ošetrenie, čip, vakcíny, liečbu, kvalitné krmivo.
Transparentný účet :
Únia vzájomnej pomoci ľudí a psov
IBAN: SK5009000000005111391211
Swift kód: GIBASKBX

2. 2% Z DANE PRE ÚTULOK

Veľká pomoc pre útulkáčikov.

3. MATERIÁLNA POMOC

Všetko potrebné pre útulkáčikov viete objednať tu:
PAF