Omega – ďalší prípad ľudskej krutosti!

sučka
2013
x kríženec
nie
áno
áno
nie
áno

Popis

Dostali sme hlásenie o psíkovi, ktorý sa túla pri starom letisku pri obci Bohdanovce a má rozrezaný krk. Hneď v ten deň sme ho tam išli hľadať a pomohol nám aj pán nahlasovateľ, žiaľ po psíkovi nebola ani stopa. Vedeli sme, že nám ide o čas, pretože v tom teple a s takým zranením je to vážne. Na druhý deň sa objavila v obci Nižná Myšľa a tam sa nám ju podarilo odchytiť. Hneď sme ju naložili do auta a utekali na veterinárnu kliniku UVLf, kde sa jej ujal pán MVDr. Kožár, ktorý nám už zachránil mnoho psíkov a jeden z nich bol aj Balu (podobný prípad). Fenočka dostala meno Omega. Pri vyšetrení bola vystrašená, ale vedela, že jej chceme dobre. Má obrovskú ranu na krku, ktorú s najväčšou pravdepodobnosťou spôsobil znova špagát/šnúra, alebo niečo podobné. Fenočka má približne 7 rokov. !!! 7 dlhých rokov niekde takto trpela !!! Trpela u svojho pána, ktorý jej toto dokázal spôsobiť! 

Omega je hospitalizovaná na klinike. Má nasadenú ATB liečbu, rana sa jej každý deň čistí a preväzuje. MVDr Kožár jej už aplikoval na ranu špeciálne “spony”, aby sa rana začala zacelovať. O stave fenočky Vás budeme priebežne informovať.

Pre viac informácií, alebo v prípade záujmu volajte na naše tel.č.0908992511.

Veľmi nám pomôže Vaša pomoc s úhradou nákladov na liečbu Omegy. Ak sa rozhodnete pomôcť môžete poslať svoj príspevok na náš Transparentný účet:
Únia vzájomnej pomoci ľudí a psov
IBAN: SK5009000000005111391211
Swift kód: GIBASKBX
Poznámka: omega
Ďakujeme

2% Z DANE