Omega

sučka
05/2013
02.07.2020
x kríženec
53cm; 23,7kg
áno
áno
áno
áno

Popis

Dostali sme hlásenie o psíkovi, ktorý sa túla pri starom letisku pri obci Bohdanovce a má rozrezaný krk. Hneď v ten deň sme ho tam išli hľadať a pomohol nám aj pán nahlasovateľ, žiaľ po psíkovi nebola ani stopa. Vedeli sme, že nám ide o čas, pretože v tom teple a s takým zranením je to vážne. Na druhý deň sa objavila v obci Nižná Myšľa a tam sa nám ju podarilo odchytiť. Hneď sme ju naložili do auta a utekali na veterinárnu kliniku UVLf, kde sa jej ujal pán MVDr. Kožár, ktorý nám už zachránil mnoho psíkov a jeden z nich bol aj Balu (podobný prípad). Fenočka dostala meno Omega. Pri vyšetrení bola vystrašená, ale vedela, že jej chceme dobre. Má obrovskú ranu na krku, ktorú s najväčšou pravdepodobnosťou spôsobil znova špagát/šnúra, alebo niečo podobné. Fenočka má približne 7 rokov!!! 7 dlhých rokov niekde takto trpela!!! Trpela u svojho pána, ktorý jej toto dokázal spôsobiť! 

Omega bola hospitalizovaná na klinike. Mala nasadenú ATB liečbu, rana sa jej každý deň čistila a preväzovala. MVDr Kožár jej už aplikoval na ranu špeciálne “spony”, aby sa rana začala zacelovať. Rana sa krásne zahojila a Omega je už v útulku,  kde čaká na svoj domov.
Omega je zlatíčko, perfektná fenka, ktorá má stále dobrú náladu. Ľudí má bez rozdielu všetkých veľmi rada. Priateľských a vyrovnaných psíkov a fenky znáša bez problémov. Omega je vhodná pre aktívnych ľudí, ktorí sú viac v prírode na výletoch ako doma na gauči. Má veľmi rada loptičky a aportovanie. Omega bude šťastná pri domčeku so záhradou a pri majiteľoch, ktorý sa jej budú venovať a nebudú ju brať len ako psa na dvore.  Pre viac informácií, alebo v prípade záujmu nás kontaktujte na tel.č. 0907441447. V prípade nedostupnosti nám prosíme napíšte sms.
AKO POMÔCŤ ÚTULKÁČIKOM:

1.FINANČNÁ POMOC

Príspevok bude použitý na kompletné veterinárne ošetrenie, čip, vakcíny, liečbu, kvalitné krmivo.
Transparentný účet :
Únia vzájomnej pomoci ľudí a psov
IBAN: SK5009000000005111391211
Swift kód: GIBASKBX

2. 2% Z DANE PRE ÚTULOK

Veľká pomoc pre útulkáčikov.

3. MATERIÁLNA POMOC

Viete objednať všetko potrebné pre útulkáčikov.
PAF