Orion

áno
áno
áno
áno
áno
49 cm
kríženec stafforda
08.10.2017
10/2014
pes
6099

Popis

Oriona nám hlásili z obce Haniska a Ludvikového dvora. Behal a hľadal svojho pána, ktorý ho tam pravdepodobne vyhodil. Prišlo chladné počasie a Orion bol kosť a koža. Chytiť sa nedal, utiekol hneď, ako sa k nemu niekto priblížil. Tak sme každú noc nastavili odchytovú klietku a čakali. Prešlo pár dni a stále nič. Nakoniec prišiel deň, keď k nám Orion prišiel sám, priamo do útulku. Mal snahu ešte utiecť, ale túto šancu sme využili a konečne ho chytili.
Orion je skvelý parťák. Rád sa mazná a nasleduje svojho človeka, sleduje čo robí a vychutnáva si spoločné chvíle. Čo sa týka mužov, je opatrnejší až bojazlivý, ale citlivým prístupom sa dá získať. So ženami je hneď kamarát a rád sa nechá maznať a škrabkať. Psov a fenky rád nemá.
Orionovi hľadáme nový domov do bytu, alebo do domu s úplným prístupom dnu.
Starostlivosť o psíka je náročná a adopcia je záväzok na mnoho rokov, preto prosíme, zvážte svoje možnosti a zodpovedne pristupujte k osvojeniu útulkáčika.
Pre viac informácií, alebo v prípade záujmu nás kontaktujte na tel.č. 0907441447. V prípade nedostupnosti nám prosíme napíšte sms.
AKO POMÔCŤ ÚTULKÁČIKOM:

1.FINANČNÁ POMOC

Príspevok bude použitý na kompletné veterinárne ošetrenie, čip, vakcíny, liečbu, kvalitné krmivo.
Transparentný účet :
Únia vzájomnej pomoci ľudí a psov
IBAN: SK5009000000005111391211
Swift kód: GIBASKBX

2. 2% Z DANE PRE ÚTULOK

Veľká pomoc pre útulkáčikov.

3. MATERIÁLNA POMOC

Viete objednať všetko potrebné pre útulkáčikov.
PAF