Oskar

pes
06/2021
17.06. 2022
kríženec
51cm; 18,2kg
áno
áno
áno
áno
áno

Popis

Oskar sa našiel v obci Čaňa. Oskar je mladý psík, plný energie, ktorý miluje pozornosť ľudí a s každým je hneď kamarát. Rád šantí, spoznáva okolie a zaujíma ho všetko naokolo. Je stále veselý, pripravený užiť si deň. Hračky sú jeho must have a v lete má rád vodu. So psami a fenkami vychádza bez problémov.

Oskar bude skvelý parťák či už na turistiku, psie športy, či len tak vylihovanie pri svojom páničkovi. Je to ešte mladučký psík, ktorý bude presne taký, akého si ho vychováte. Kto sa rozhodne adoptovať si Oskara, nikdy neoľutuje.

Oskarovi hľadáme aktívnu rodinku alebo jednotlivca, určite to nie je vhodný psík pre “domasedov”. Oskar hľadá domov do bytu alebo domu s úplným prístupom dnu.

Pre viac informácií, alebo v prípade záujmu nás kontaktujte na tel.č. 0907441447. V prípade nedostupnosti nám prosíme napíšte sms.
Ak sa rozhodnete prejaviť záujem o útulkáčika, musí to byť zodpovedné a premyslené rozhodnutie celej rodiny. Myslite nie len na prítomnosť, ale aj na budúcnosť, zvážte všetky možnosti a situácie, ktoré môžu nastať.

AKO POMÔCŤ ÚTULKÁČIKOM:

1.FINANČNÁ POMOC

Príspevok bude použitý na kompletné veterinárne ošetrenie, čip, vakcíny, liečbu, kvalitné krmivo.
Transparentný účet:
Únia vzájomnej pomoci ľudí a psov
IBAN: SK5009000000005111391211
Swift kód: GIBASKBX

2. 2% Z DANE PRE ÚTULOK

Veľká pomoc pre útulkáčikov.

3. MATERIÁLNA POMOC

Všetko potrebné pre útulkáčikov viete objednať tu:
PAF