Pablo

pes
06/2019
06.12. 2021
kríženec
38cm; 14,2kg
áno
áno
áno
áno
áno

Popis

Pablo k nám prišiel ako túlavý psík z obce neďaleko Košíc. Pablo je dušička plná vďaky, lásky a pokory. Akonáhle uvidí človeka, skloní hlávku, roztočí chvostík a čaká na škrabkanie. Úplne najradšej má, keď mu škrabkáme bruško. Je to nenáročný, pokojný a veľmi priateľský psík.

Pablo je psík za odmenu! K deťom bude úplne úžasný a jemný. Miluje prechádzky, škrabkanie, a teda akúkoľvek ľudskú pozornosť. Pablo je veľký papkoš a za misku jedla spraví čokolvek.

So psíkmi a fenkami vychádza bez problémov, rád od všetkých opakuje a veľmi dobre rozumie, čo od neho chcete. Hygienické návyky pri pravidelných prechádzkach má, nič neničí, vo vnútri je veľmi poslušný. Manipulácia je bez problémov.

Pablo si hľadá takú úžasnú rodinku ako je on sám. Domov mu hľadáme do bytu, alebo domu s úplným prístupom dovnútra.

Pre viac informácií, alebo v prípade záujmu nás kontaktujte na tel.č. 0907441447. V prípade nedostupnosti nám prosíme napíšte sms.
Ak sa rozhodnete prejaviť záujem o útulkáčika musí to byť zodpovedné a premyslené rozhodnutie celej rodiny. Myslite nie len na prítomnosť, ale aj na budúcnosť, zvážte všetky možnosti a situácie, ktoré môžu nastať.

AKO POMÔCŤ ÚTULKÁČIKOM:

1.FINANČNÁ POMOC

Príspevok bude použitý na kompletné veterinárne ošetrenie, čip, vakcíny, liečbu, kvalitné krmivo.
Transparentný účet :
Únia vzájomnej pomoci ľudí a psov
IBAN: SK5009000000005111391211
Swift kód: GIBASKBX

2. 2% Z DANE PRE ÚTULOK

Veľká pomoc pre útulkáčikov.

3. MATERIÁLNA POMOC

Všetko potrebné pre útulkáčikov viete objednať tu:
PAF