Pajdo – rezervovaný

pes
01/2022
25.03. 2022
kríženec jazvečíka
šteniatko
áno
áno
áno
áno

Popis

Pajdo sa našiel v meste Moldava nad Bodvou, odkiaľ nám ho nálezcovia priniesli. Pajdo je milé, hravé a rozkošné šteniatko. Má veľmi hravú a veselú povahu. S každým sa chce hneď hrať.

Je to šikovný, učenlivý a veselý psík. Je aktívny a stále niečo vymýšľa, ako sa zabaviť. Všade musí byť, všetko musí vidieť a všetko preskúmať.
Užíva si mojkanie, škrabkanie a plnú pozornosť. So psami a fenkami vychádza úplne bez problémov. Pajdo nemá s ničím a nikým problém, on miluje všetko.

Hygienické návyky je potrebné doladiť. Keď Pajdo vyrastie, bude skvelý parťák či už na turistiku, psie športy či len tak vylihovanie pri svojom páničkovi. Je to šteniatko, ktoré bude presne také, aké si ho vychováte.

Pajdo hľadá domov do bytu, alebo domu s úplným prístupom dnu. Šteniatko je vhodné pre láskavú, zodpovednú a hlavne aktívnu rodinku alebo jednotlivca. Vzhľadom na prebiehajúce vakcinácie preferujeme adopciu na Slovensku. Prevoz cez hranice do Česka je možný až po kompletnej vakcíne, ktorá bude najskôr o 2 mesiace, a na takú dobu rezervácie nerobíme.

VEĽKOSŤ: 3,2kg – 25.03. 2022
Veľkosť v dospelosti – odhad: +/-15kg

Ak sa rozhodnete prejaviť záujem o útulkáčika, musí to byť zodpovedné a premyslené rozhodnutie celej rodiny. Myslite nie len na prítomnosť, ale aj na budúcnosť, zvážte všetky možnosti a situácie, ktoré môžu nastať. Pre viac informácií, alebo v prípade záujmu nás kontaktujte na tel.č. 0905671142, alebo na alexandra.slobodnikova@gmail.com.

AKO POMÔCŤ ÚTULKÁČIKOM:

1.FINANČNÁ POMOC

Príspevok bude použitý na kompletné veterinárne ošetrenie, čip, vakcíny, liečbu, kvalitné krmivo.
Transparentný účet :
Únia vzájomnej pomoci ľudí a psov
IBAN: SK5009000000005111391211
Swift kód: GIBASKBX

2. 2% Z DANE PRE ÚTULOK

Veľká pomoc pre útulkáčikov.

3. MATERIÁLNA POMOC

Všetko potrebné pre útulkáčikov viete objednať tu:
PAF