Parker

pes
01/2020
12.06.2021
kríženec NO
67cm; 32,7kg
áno
áno
áno
áno
áno

Popis

Psík, ktorému sme dali meno Parker, sa našiel pri Urbanovej veži v centre mesta Košice. Mal na sebe sťahovací obojok, o ktorý bol priviazaný špagát. Parker bol bez čipu. Parker je krásny kríženec nemeckého ovčiaka. Je to mladý, aktívny a inteligentný psík s veľmi dobrou povahou. Energie má na rozdávanie a vyžaduje si veľa pohybu a potrebuje zamestnať jeho múdru hlavičku. U nás zatiaľ vychádza so psami aj s fenkami.
Parker miluje aportovanie, preťahovanie a akúkoľvek fyzickú aktivitu. Manipulácia je bez problémov, má hygienické návyky a dnu sa správa slušne. Bude skvelý spoločník na výletoch a správny výcvik bude brať ako hru.
Parker si hľadá aktívnu rodinu, ktorá bude mať dostatok času sa mu venovať a správne vychovaváť. Základom dobrého domova sú ľudia, nie prázdny dvor nech je akokoľvek veľký.
Adopcie do firiem, stráženie objektov a pod. NEROBÍME!
Pre viac informácií, alebo v prípade záujmu nás kontaktujte na tel.č. 0907441447. V prípade nedostupnosti nám prosíme napíšte sms.
Ak sa rozhodnete prejaviť záujem o útulkáčika musí to byť zodpovedné a premyslené rozhodnutie celej rodiny. Myslite nie len na prítomnosť, ale aj na budúcnosť, zvážte všetky možnosti a situácie, ktoré môžu nastať.
AKO POMÔCŤ ÚTULKÁČIKOM:

1.FINANČNÁ POMOC

Príspevok bude použitý na kompletné veterinárne ošetrenie, čip, vakcíny, liečbu, kvalitné krmivo.
Transparentný účet :
Únia vzájomnej pomoci ľudí a psov
IBAN: SK5009000000005111391211
Swift kód: GIBASKBX

2. 2% Z DANE PRE ÚTULOK

Veľká pomoc pre útulkáčikov.

3. MATERIÁLNA POMOC

Všetko potrebné pre útulkáčikov viete objednať tu:
PAF