Paťko

pes
03/2021
13.02. 2024
46cm; 15kg
áno
áno
áno
áno
áno

Popis

Paťkov príbeh začína správou od pani, ktorej jeho osud nebol ľahostajný: “Dobrý deň. Som v práci a došiel sem poranený psík. Ma tržnú ranu na hlave ktorá mu krváca.”

Paťko sa našiel v obci Jasov, doplazil sa vysilený až do areálu detského domova, mal veľkú tržnú ranu na hlave, pravdepodobne po zrážke s autom. Patrik S. nám pomohol s prevozom psíka na kliniku UVLf. Primárne museli psíka stabilizovať, potom nasledovalo lokálne ošetrenie rany. Neskôr Paťko podstúpil operáciu. Paťko bol niekoľko dní hospitalizovaný a potom v plnom zdraví a s dobrou náladou pre neho typickou prišiel k nám do útulku.
Najlepšie psíky mali najťažší osud a náš Paťko je toho dôkazom. Perfektný pes! K ľuďom je milý a priateľský, ku všetkým bez rozdielu. Má stále dobrú náladu a je to 110% maznáčik. Paťko je chodiaca reklama na šťastie. Má aktívnu povahu, bude si užívať výlety v prírode, dlhé prechádzky a po nich odpočinok so svojou rodinkou. Je rozumný a veselý, užíva si život plnými dúškami a kto si ho adoptuje to nikdy neoľutuje.
So psami a fenkami vychádza super, rád sa s nimi šalí. Manipulácia je bezproblémová. Dnu sa správa slušne, veci neničí a má hygienické návyky.

Paťko si hľadá domov do domu s úplným prístupom dnu, alebo do bytu. K aktívnym ľuďom, vhodný k deťom aj pre prvopsíčkarov.

Pre viac informácií alebo v prípade záujmu nás kontaktujte na tel.č. 0907441447. V prípade nedostupnosti nám prosíme napíšte sms. Ak sa rozhodnete prejaviť záujem o útulkáčika, musí to byť zodpovedné a premyslené rozhodnutie celej rodiny. Myslite nielen na prítomnosť, ale aj na budúcnosť, zvážte všetky možnosti a situácie, ktoré môžu nastať.

AKO POMÔCŤ ÚTULKÁČIKOM:

Všetky informácie, ako viete pomôcť útulkáčikom, nájdete na tomto linku. 

Ďalšie informácie

Pohlavie

pes

Šteniatko

nie