Petty

sučka
12/2023
27.04. 2024
kríženec
šteniatko
áno
áno
áno
áno

Popis

Malá Petty sa našla na ulici 1.mája v Košiciach.
Hneď po príchode absolvovala veterinárnu prehliadku a bol jej diagnostikovaný parvovírus. Bola niekoľko dní hospitalizovaná na veterinárnej klinike kde bojovala o svoj život a boj VYHRALA. Teraz je už zdravá a pripravená nájsť svoj pravý a láskavý domov.
Petty je milé, rozkošné a nebojácne šteniatko plné energie. Všetko chce spoznávať a preskúmať, či ochutnať. Je veľmi učenlivá a hravá. Veľmi rada sa hraje so svojimi kamošmi. Užíva si mojkanie, škrabkanie a plnú pozornosť. Je to typické veselé šteniatko.
Hygienickým návykom sa ešte len učí.
Keď Petty dospeje bude skvelá parťáčka či už na turistiku, psie športy či len tak vylihovanie pri svojom páničkovi.
Je to ešte šteniatko, ktoré bude presne také, aké si ho vychováte.
Petty hľadá domov do bytu, alebo domu s úplným prístupom dnu. Hľadá zodpovednú rodinku, ktorá vo svojom živote má vyhradený čas aj pre psíka.
VEĽKOSŤ: 6kg
Veľkosť v dospelosti – odhad: +/- 18kg
Mama šteniatka: Neznáma
Otec šteniatka: Neznámy

Pre viac informácií alebo v prípade záujmu nás kontaktujte na tel.č. 0907441447. V prípade nedostupnosti nám prosíme napíšte sms. Ak sa rozhodnete prejaviť záujem o útulkáčika, musí to byť zodpovedné a premyslené rozhodnutie celej rodiny. Myslite nielen na prítomnosť, ale aj na budúcnosť, zvážte všetky možnosti a situácie, ktoré môžu nastať.

AKO POMÔCŤ ÚTULKÁČIKOM:

Všetky informácie, ako viete pomôcť útulkáčikom, nájdete na tomto linku. 

Len vďaka Vašej podpore a pomoci dokážeme zmeniť sen na skutočnosť, utrpenie na radosť a bolesť na lásku. Vy ste súčasťou každej našej záchrany. Ďakujeme.

Ďalšie informácie

Pohlavie

sučka

Šteniatko

áno