Pedro

pes
03/2020
kríženec
48cm; 21kg
áno
áno
áno
áno
áno

Popis

Pedro bol pravdepodobne vyhodený na ceste, kde čakal dlhšiu dobu a z miesta sa nepohol. Zachránil sa vďaka pani, ktorá ho od cesty vzala a priniesla k nám do útulku.

Pedro je mladý, učenlivý a priateľský psík. Ľudí má rád a s každým je kamarát. Za piškotku urobí čokoľvek. Na nových miestach je trošku nesvoj, potrebuje len chvíľku na zoznámenie a piškotka v takú chvíľu urobí s Pedrom zázrak. Hygienické návyky má. Pedro vychádza s fenkami, väčších psov nemá rád. Malých psov rešpektuje. Cez plot je to veľký frajer a stráži.
Pedro bude perfektný parťák na výlety a plnohodnotný štvornohý člen rodiny. Domov mu hľadáme ideálne domček s prístupom dnu, alebo do bytu.

Pre viac informácií, alebo v prípade záujmu nás kontaktujte na tel.č. 0907441447. V prípade nedostupnosti nám prosíme napíšte sms.
Ak sa rozhodnete prejaviť záujem o útulkáčika musí to byť zodpovedné a premyslené rozhodnutie celej rodiny. Myslite nie len na prítomnosť, ale aj na budúcnosť, zvážte všetky možnosti a situácie, ktoré môžu nastať.

AKO POMÔCŤ ÚTULKÁČIKOM:

1.FINANČNÁ POMOC

Príspevok bude použitý na kompletné veterinárne ošetrenie, čip, vakcíny, liečbu, kvalitné krmivo.
Transparentný účet :
Únia vzájomnej pomoci ľudí a psov
IBAN: SK5009000000005111391211
Swift kód: GIBASKBX

2. 2% Z DANE PRE ÚTULOK

Veľká pomoc pre útulkáčikov.

3. MATERIÁLNA POMOC

Všetko potrebné pre útulkáčikov viete objednať tu:
PAF