Pedro

pes
07/2019
kríženec
48cm; 24,1kg
áno
áno
áno
áno
áno

Popis

Pedra nám do útulku doniesli majitelia, ktorí sa o neho už nedokázali starať.

Pedro je mladý, aktívny psík. Ľudí aj deti má rád a pravidelne ho v útulku venčia. Na vodítku síce ťahá, ale to sa dá naučiť. Pedro je veľmi dobrý strážca – ak je vo výbehu tak cez plot sleduje čo sa deje a hlási každý pohyb. Dnu do výbehu, ak je tam Pedro, cudzí človek nevkročí! Pedro je dušou ochranca a strážca a táto vlastnosť u neho dominuje. Mimo výbeh/miesto, na ktoré je zvyknutý, je spoločenský, priateľský pes, ale na svojom “dvore” akceptuje LEN svojich ľudí. Odporúčame ho určite ku skúsenejším ľuďom, ktorí bez väčších problémov pochopia Pedra a budú vedieť, čo/kedy/ako. S fenkami vychádza bez problémov, psov si vyberá a dobiedza do nich. Má hygienické návyky.

Ideálny domov pre Pedra je domček s prístupom dnu, ku aktívnej rodinke, ktoré ho bude brávať na výlety a príjme ho ako člena rodiny. A bude ho viesť zodpovednou a správnou cestou.

VAŠA SKÚSENOSŤ S PEDROM:

1. “Pedro nám vzhľadom pripomínal labradora, krásny milý psík, ktorý má rád ľudí a deti. Je vhodný pre veľmi aktívnych ľudí, ktorí zvládnu jeho nekonečnú energiu na prechádzky a hranie. Typické pre neho je stopa a pachy v okolí, tak treba očakávať jeho nekonečný záujem o okolie. Výlety s ním boli úžasné. Je to mohutný, silný, krásny pes.”

Pre viac informácií, alebo v prípade záujmu nás kontaktujte na tel.č. 0907441447. V prípade nedostupnosti nám prosíme napíšte sms.
Ak sa rozhodnete prejaviť záujem o útulkáčika musí to byť zodpovedné a premyslené rozhodnutie celej rodiny. Myslite nie len na prítomnosť, ale aj na budúcnosť, zvážte všetky možnosti a situácie, ktoré môžu nastať.

AKO POMÔCŤ ÚTULKÁČIKOM:

1.FINANČNÁ POMOC

Príspevok bude použitý na kompletné veterinárne ošetrenie, čip, vakcíny, liečbu, kvalitné krmivo.
Transparentný účet :
Únia vzájomnej pomoci ľudí a psov
IBAN: SK5009000000005111391211
Swift kód: GIBASKBX

2. 2% Z DANE PRE ÚTULOK

Veľká pomoc pre útulkáčikov.

3. MATERIÁLNA POMOC

Všetko potrebné pre útulkáčikov viete objednať tu:
PAF