Penny

sučka
11/2023
08.01. 2024
kríženec
šteniatko
áno
áno
áno

Popis

Maličkú Penny a jej sestričku Ponny nám priniesol nálezca, ktorý ich našiel na autobusovej zastávke v obci Haniska, časť Grajciar. Šteniatka prišli špinavé, zablšené a veľmi hladné. Z dôvodu zlej kvality srsti dostavajú podporné doplnky na srsť Normaderm a lososovy olej.

Penny je milé a rozkošné šteniatko. Drobunké šteniatko, ktoré musí viackrát do dňa papať, veľa spinkať a chodiť na kratučké venčenie von. Je aktívna primerane veku. Užíva si mojkanie, škrabkanie a plnú pozornosť.
Hygienické návyky ešte nemá.
Keď Penny vyrastie bude skvelý parťák či už na turistiku, psie športy či len tak vylihovanie pri svojom páničkovi. Je to len malinké šteniatko, ktoré bude presne také, aké si ho vychováte.
Maličká Penny hľadá domov do bytu, alebo domu s úplným prístupom dnu. Šteniatko je vhodné pre láskavú, zodpovednú a aktívnu rodinku, alebo jednotlivca.
Pre ľudí, ktorí majú vyhradený čas vo svojom živote aj pre psíka.

Prevoz cez hranice do Čiech – NIE JE MOŽNÝ z dôvodu prebiehajúcej vakcinácie.

VEĽKOSŤ: 2,4kg – 17.01. 2024
Veľkosť v dospelosti – odhad: +/- 18kg
Mama šteniatka: Neznáma
Otec šteniatka: Neznámy

Pre viac informácií alebo v prípade záujmu nás kontaktujte na tel.č. 0907441447. V prípade nedostupnosti nám prosíme napíšte sms. Ak sa rozhodnete prejaviť záujem o útulkáčika, musí to byť zodpovedné a premyslené rozhodnutie celej rodiny. Myslite nielen na prítomnosť, ale aj na budúcnosť, zvážte všetky možnosti a situácie, ktoré môžu nastať.

AKO POMÔCŤ ÚTULKÁČIKOM:

Všetky informácie, ako viete pomôcť útulkáčikom, nájdete na tomto linku. 

Len vďaka Vašej podpore a pomoci dokážeme zmeniť sen na skutočnosť, utrpenie na radosť a bolesť na lásku. Vy ste súčasťou každej našej záchrany. Ďakujeme.

Ďalšie informácie

Pohlavie

sučka

Šteniatko

áno