Phoebe

sučka
05/2020
30.04. 2022
kríženec
52cm; 19,9kg
áno
áno
áno
áno
áno

Popis

Phoebe sa našla na ulici Bukovecká na sídlisku Nad Jazerom v Košiciach. Prišla veľmi vyčerpaná, špinavá a zablšená. Pri veterinárnej prehliadke sa zistilo, že má zlomený horný očný zub.

Phoebe je zlatíčko s milou a priateľskou povahou. Má rada hračky, ale zo všetkého najviac pozornosť ľudí. Aktívna je tak akurát. Z výletov sa bude tešiť, ale je spokojná aj keď oddychuje v peliešku. Je to veľmi dobrý psík, vhodná aj pre prvopsíčkárov. So psami a fenkami vychádza dobre a priateľsky. Manipulácia je bezproblémová, má hygienické návyky a dnu sa správa slušne.

Phoebe hľadáme milú rodinku, ktorá bude mať dostatok času sa jej venovať, pretože to Phoebe potrebuje, aby bola šťastná. Domov si hľadá do bytu, alebo domu s úplným prístupom dnu.

Pre viac informácií, alebo v prípade záujmu nás kontaktujte na tel.č. 0907441447. V prípade nedostupnosti nám prosíme napíšte sms.
Psík nie je hračka pre deti! Ak sa rozhodnete prejaviť záujem o útulkáčika, musí to byť zodpovedné a premyslené rozhodnutie celej rodiny. Myslite nie len na prítomnosť, ale aj na budúcnosť, zvážte všetky možnosti a situácie, ktoré môžu nastať.
AKO POMÔCŤ ÚTULKÁČIKOM:

1.FINANČNÁ POMOC

Príspevok bude použitý na kompletné veterinárne ošetrenie, čip, vakcíny, liečbu, kvalitné krmivo.
Transparentný účet :
Únia vzájomnej pomoci ľudí a psov
IBAN: SK5009000000005111391211
Swift kód: GIBASKBX

2. 2% Z DANE PRE ÚTULOK

Veľká pomoc pre útulkáčikov.

3. MATERIÁLNA POMOC

Všetko potrebné pre útulkáčikov viete objednať tu:
PAF