Pinďo

pes
10/2016
14.03. 2022
kríženec
40cm; 11,5kg
áno
áno
áno
áno
áno

Popis

Pinďa nám doniesla do útulku pani, ktorej naskočil do auta v mestskej časti Kalvária, Košice. Pinďo mal čip, a tak sme kontaktovali majiteľov, ktorí sa ho vzdali.

Pinďo je taký voľnomyšlienkár a pravdepodobne bol aj samorast. Je to aktívny psík, ktorý zbožňuje aportovanie, hračky a v lete, keby mohol, tak v bazéniku s vodou aj spí – miluje vodu. Ľudí má rád a keď máte loptičku, tak ste stredobodom jeho záujmu. Užíva si prechádzky, výlety a je to taký pohoďák do voza aj do koča.

So psami a fenkami vychádza bez problémov, ale v domove ho odporúčame ako jedináčika. Manipulácia je bezproblémová, dnu sa správa slušne a má hygienické návyky.

Pinďo si hľadá milý, láskavý domov k ľudom, čo už psíka mali a majú skúsenosti. Pinďo je vhodný aj ku starším, ale aktívnejším ľuďom.
Domov si hľadá ideálne pri domčeku s prístupom dnu a dobrým plotom! Spokojný bude aj v byte.

Pre viac informácií, alebo v prípade záujmu nás kontaktujte na tel.č. 0907441447. V prípade nedostupnosti nám prosíme napíšte sms.
Ak sa rozhodnete prejaviť záujem o útulkáčika musí to byť zodpovedné a premyslené rozhodnutie celej rodiny. Myslite nie len na prítomnosť, ale aj na budúcnosť, zvážte všetky možnosti a situácie, ktoré môžu nastať.

AKO POMÔCŤ ÚTULKÁČIKOM:

1.FINANČNÁ POMOC

Príspevok bude použitý na kompletné veterinárne ošetrenie, čip, vakcíny, liečbu, kvalitné krmivo.
Transparentný účet :
Únia vzájomnej pomoci ľudí a psov
IBAN: SK5009000000005111391211
Swift kód: GIBASKBX

2. 2% Z DANE PRE ÚTULOK

Veľká pomoc pre útulkáčikov.

3. MATERIÁLNA POMOC

Všetko potrebné pre útulkáčikov viete objednať tu:
PAF