Pipo

pes
11/2015
11.11. 2021
kríženec
33cm; 7,5kg
áno
áno
áno
áno
áno

Popis

Malý Pipo sa našiel na Jarmočnej ulici aj so psou kamarátkou Preou. Pravdepodobne pochádzajú zo “záhradkárskej oblasti” za Malou stanicou.

Pipo je malé zlatíčko. Prvé dni bol plachší a obranársky, ale keď zistil, že mu nechceme ublížiť, úplne sa zmenil. Je veselý, prítulný a veľmi sa teší, keď sme pri ňom a venujeme sa mu. Je to také malé žihadielko, ktoré keď sa rozšantí, skáče, naťahuje sa o hračku a chce sa maznať.

Aktívny je tak akurát, ani veľa ani málo. So psami a fenkami vychádza. Hygienické návyky má a manipulácia je bezproblémová.

Pipo bude veľmi vďačný a oddaný psík. Hľadáme mu milú rodinku, ktorá ho bude brať ako člena rodiny. Domov si hľadá do bytu, alebo domu s úplným prístupom dnu.

Pre viac informácií, alebo v prípade záujmu nás kontaktujte na tel.č. 0907441447. V prípade nedostupnosti nám prosíme napíšte sms.
Ak sa rozhodnete prejaviť záujem o útulkáčika musí to byť zodpovedné a premyslené rozhodnutie celej rodiny. Myslite nie len na prítomnosť, ale aj na budúcnosť, zvážte všetky možnosti a situácie, ktoré môžu nastať.

AKO POMÔCŤ ÚTULKÁČIKOM:

1.FINANČNÁ POMOC

Príspevok bude použitý na kompletné veterinárne ošetrenie, čip, vakcíny, liečbu, kvalitné krmivo.
Transparentný účet :
Únia vzájomnej pomoci ľudí a psov
IBAN: SK5009000000005111391211
Swift kód: GIBASKBX

2. 2% Z DANE PRE ÚTULOK

Veľká pomoc pre útulkáčikov.

3. MATERIÁLNA POMOC

Všetko potrebné pre útulkáčikov viete objednať tu:
PAF