Pluto – rezervovaný

pes
05/2020
03.07.2021
kríženec
38cm; 17,8kg
áno
áno
áno
áno
áno

Popis

Pluto sa našiel pri obci Bohdanovce. Čip nemal. Nálezca nám ho priniesol do útulku.

Pluto je veselý a priateľský psík. Je veľmi prispôsobivý, keď k nám prišiel bol spokojný, neprežíval žiadny stres. Ľudí má rád, pri venčení každého koho stretne privíta skokom a pusinkami. Na vodítku ťahá, pretože ho VŠETKO okolo zaujíma a o nič nechce prísť. Je to aktívny, mladý psík ktorý potrebuje veľa veľa pohybu a všetko ostatné si už on sám zabezpečí �. Má rád hračky, loptičky a hlavne pamlsky. S fenkami vychádza bez problémov, samcov si vyberá. Má hygienické návyky.

Pluto si hľadá aktívnu rodinu, ktorá zabezpečí po čom jeho duša túži. Bude perfektný parťák na výletoch, ale aj pri leňošení. Je vhodný aj pre rozumných prvopsíčkarov. Domov si hľadá do bytu, alebo domu s úplným prístupom dnu.

PRE VIAC INFORMÁCIÍ, ALEBO V PRÍPADE ZÁUJMU NÁS KONTAKTUJTE NA TEL.Č. 0907441447. V PRÍPADE NEDOSTUPNOSTI NÁM PROSÍME NAPÍŠTE SMS.

Ak sa rozhodnete prejaviť záujem o útulkáčika musí to byť zodpovedné a premyslené rozhodnutie celej rodiny. Myslite nie len na prítomnosť, ale aj na budúcnosť, zvážte všetky možnosti a situácie, ktoré môžu nastať.

AKO POMÔCŤ ÚTULKÁČIKOM:

1.FINANČNÁ POMOC

Príspevok bude použitý na kompletné veterinárne ošetrenie, čip, vakcíny, liečbu, kvalitné krmivo.
Transparentný účet :
Únia vzájomnej pomoci ľudí a psov
IBAN: SK5009000000005111391211
Swift kód: GIBASKBX

2. 2% Z DANE PRE ÚTULOK

Veľká pomoc pre útulkáčikov.

3. MATERIÁLNA POMOC

Všetko potrebné pre útulkáčikov viete objednať tu:
PAF