Pluto

pes
10/2018
28.10. 2022
kríženec
52cm; 28,3kg
áno
áno
áno
áno
áno

Popis

Pluto k nám prišiel od pôvodných majiteľov, starších ľudí, ktorým psíka dala ich dcéra a oni sa nezvládali o neho starať. Po príchode do útulku bol veľmi vystresovaný a všetkého sa veľmi bál. Teraz si už na nás a útulok zvykol a je pripravený nájsť si svoj pravý domov.

Pluto je milý, priateľský a veľmi prítulný psík. Ľudí má rád bez rozdielu, hneď je s každým kamarát. Pluto veľmi rád upútava na seba pozornosť štekaním a samotu nemá rád. Je to aktívny, rozumný psík a bude skvelý parťák na turistiku a výlety. Bezproblémový psík, ktorému ku šťastiu treba ľudskú pozornosť a aktivitu.

So psami nevychádza, ale s fenkami problém nemá. Manipulácia je bezproblémová, má hygienické návyky a dnu sa správa slušne.

Pluto je vhodný pre aktívnu rodinu, ktorá vo svojom živote má vyhradený čas pre psíka. Potrebuje pohyb, pozornosť a lásku. Vhodný aj pre prvopsíčkarov. Domov mu hľadáme ideálne do domčeka s prístupom dnu a s kvalitnou zateplenou búdkou. Pri dostatočnom pohybe si zvykne aj na byt.

Pre viac informácií alebo v prípade záujmu nás kontaktujte na tel.č. 0907441447. V prípade nedostupnosti nám prosíme napíšte sms. Ak sa rozhodnete prejaviť záujem o útulkáčika, musí to byť zodpovedné a premyslené rozhodnutie celej rodiny. Myslite nielen na prítomnosť, ale aj na budúcnosť, zvážte všetky možnosti a situácie, ktoré môžu nastať.

AKO POMÔCŤ ÚTULKÁČIKOM:

1.FINANČNÁ POMOC

Príspevok bude použitý na kompletné veterinárne ošetrenie, čip, vakcíny, liečbu, kvalitné krmivo.
Transparentný účet:
Únia vzájomnej pomoci ľudí a psov
IBAN: SK5009000000005111391211
Swift kód: GIBASKBX

2. 2% Z DANE PRE ÚTULOK

Veľká pomoc pre útulkáčikov.

3. MATERIÁLNA POMOC

Všetko potrebné pre útulkáčikov viete objednať tu:

Ďalšie informácie

Pohlavie

pes

Šteniatko

nie