Polly

sučka
03/2022
22.06. 2022
kríženec
45cm; 16,5kg - 01/2023
áno
áno
áno
áno
áno

Popis

Polly sa našla so svojimi dvoma sestričkami Patti a Phila V KONTAJNERI v obci Veľká Ida. Určite sa tam samé nedostali…

Vďaka nálezcovi, ktorý si ich všimol dostali novú šancu na život a nezomreli v kontajneri. Pri príchode sa zistilo, že fenočky majú kožnú chorobu demodex, ale dostali potrebnú liečbu a už sú zdravé a pripravené nájsť si svoj domov.

Polly je úžasná, mladá aktívna fenočka. Má veľmi hravú a veselú povahu, ktorou každému zlepší deň. Za pamlsok Vám splní každé želanie, aspoň sa o to bude veľmi snažiť. Je šikovná a učenlivá. Je aktívna a stále niečo vymýšľa ako sa zabaviť. Všade musí byť, všetko musí vidieť a všetko preskúmať. Užíva si mojkanie, škrabkanie a plnú pozornosť.

So psami a fenkami vychádza úplne bez problémov, rada sa s nimi hrá. Polly nemá s ničím a nikým problém, ona miluje všetko.
Hygienické návyky má pri pravidelnom venčení. Polly bude skvelý parťák či už na turistiku, psie športy či len tak vylihovanie pri svojom páničkovi.

Polly hľadá domov do bytu, alebo domu s úplným prístupom dnu. Vhodná k deťom aj pre prvopsíčkarov.

Pre viac informácií alebo v prípade záujmu nás kontaktujte na tel.č. 0907441447. V prípade nedostupnosti nám prosíme napíšte sms.
Ak sa rozhodnete prejaviť záujem o útulkáčika, musí to byť zodpovedné a premyslené rozhodnutie celej rodiny. Myslite nielen na prítomnosť, ale aj na budúcnosť, zvážte všetky možnosti a situácie, ktoré môžu nastať.

AKO POMÔCŤ ÚTULKÁČIKOM:

1.FINANČNÁ POMOC

Príspevok bude použitý na kompletné veterinárne ošetrenie, čip, vakcíny, liečbu, kvalitné krmivo.
Transparentný účet:
Únia vzájomnej pomoci ľudí a psov
IBAN: SK5009000000005111391211
Swift kód: GIBASKBX

2. 2% Z DANE PRE ÚTULOK

Veľká pomoc pre útulkáčikov.

3. MATERIÁLNA POMOC

Všetko potrebné pre útulkáčikov viete objednať tu:

Ďalšie informácie

Pohlavie

sučka

Šteniatko

nie