Prea

sučka
01/2015
11.11. 2021
kríženec
55cm; 22,1kg
áno
áno
áno
áno
áno

Popis

Prea sa našla na Jarmočnej ulici aj so psím kamarátom Pipom. Pravdepodobne pochádzajú zo “záhradkárskej oblasti” za Malou stanicou.

Prea je milá a prítulná fenočka. Prvé dni bola u nás plachšia, ale teraz je z nej úplne iný psík. Hneď je s každým kamarátka a ľuďom sa veľmi teší. Chodí často na výlety (Výlet s útulkáčom) a všetci ju veľmi chvália, že je úžasná, veselá a počúva. Prea je priateľská, smelá, zvedavá fenočka. Psík za odmenu! Za pamlsok urobí čokoľvek a vtedy je vnímavá a šikovná. Hračky nepozná, zatiaľ sa s nimi nehraje.

Na vodítku chodí pekne a drží sa pri človeku. So psami a fenkami vychádza dobre. Aktívna je tak akurát, na prechádzky sa veľmi teší, ale spokojná je aj vo svojom peliešku. Manipulácia je bezproblémová. Prea bude milujúca a oddaná fenočka, ktorá Vám za všetko bude vďačná. Domov jej hľadáme do bytu, alebo domu s prístupom dnu.

VAŠA SKÚSENOSŤ S PREOU:

1. “Dobry den, mali sme Preu na vylete, ako vzdy bola super, zlata, vobec ziadny problem. Vladala viac, ako my 🙂 Nasho yorkshira skor ignorovala, akurat ked sa rozbehol ozlomkrky dopredu, v nom videla zajaca a pokusala sa ho ulovit, ale samozrejme sme jej to nedovolili 🙂 Stretli sme cestou len 2 ludi, ktorych onuchala a sli sme dalej… Dakujeme za vybornu spolocnost.”

Pre viac informácií, alebo v prípade záujmu nás kontaktujte na tel.č. 0907441447. V prípade nedostupnosti nám prosíme napíšte sms.
Ak sa rozhodnete prejaviť záujem o útulkáčika musí to byť zodpovedné a premyslené rozhodnutie celej rodiny. Myslite nie len na prítomnosť, ale aj na budúcnosť, zvážte všetky možnosti a situácie, ktoré môžu nastať.

AKO POMÔCŤ ÚTULKÁČIKOM:

1.FINANČNÁ POMOC

Príspevok bude použitý na kompletné veterinárne ošetrenie, čip, vakcíny, liečbu, kvalitné krmivo.
Transparentný účet :
Únia vzájomnej pomoci ľudí a psov
IBAN: SK5009000000005111391211
Swift kód: GIBASKBX

2. 2% Z DANE PRE ÚTULOK

Veľká pomoc pre útulkáčikov.

3. MATERIÁLNA POMOC

Všetko potrebné pre útulkáčikov viete objednať tu:
PAF