Pufík

pes
06/2020
06.06. 2022
kríženec
33cm; 11,2kg
áno
áno
áno
áno
áno

Popis

Pufík sa našiel dňa 06.06. 2022 na ulici Podjavorinská v Košiciach. Prišiel k nám špinavý a zablšený. Na veterinárnej prehliadke bolo zistené, že ma zjazvené ušnice, pravdepodobne po napadnutí iného psa.

Chcete perfektného psíka? Tak chcete nášho Pufíka 🙂 Pufík je veľmi kontaktný a hravý. Škrabkanie, mojkanie a leňošenie – to je niečo pre neho! Aktívny je tak akurát a prispôsobí sa. Ak je čas na výlet alebo prechádzku, tak sa veľmi teší, ak je čas na oddych, spokojne leží v peliešku. Na vodítku neťahá.

Pufík vychádza so psami a s fenkami všetkých veľkostí bez problémov. Má hygienické návyky, dnu sa správa slušne a manipulácia je bezproblémová. Pufík si hľadá milú, zodpovednú rodinku ktorá ho bude brať ako člena rodiny. Je vhodný k deťom, aj pre prvopsíčkarov. Pufík je vhodný do bytu, alebo domu s úplným prístupom dnu.

Pre viac informácií, alebo v prípade záujmu nás kontaktujte na tel.č. 0907441447. V prípade nedostupnosti nám prosíme napíšte sms.
Ak sa rozhodnete prejaviť záujem o útulkáčika, musí to byť zodpovedné a premyslené rozhodnutie celej rodiny. Myslite nie len na prítomnosť, ale aj na budúcnosť, zvážte všetky možnosti a situácie, ktoré môžu nastať.

AKO POMÔCŤ ÚTULKÁČIKOM:

1.FINANČNÁ POMOC

Príspevok bude použitý na kompletné veterinárne ošetrenie, čip, vakcíny, liečbu, kvalitné krmivo.
Transparentný účet:
Únia vzájomnej pomoci ľudí a psov
IBAN: SK5009000000005111391211
Swift kód: GIBASKBX

2. 2% Z DANE PRE ÚTULOK

Veľká pomoc pre útulkáčikov.

3. MATERIÁLNA POMOC

Všetko potrebné pre útulkáčikov viete objednať tu:
PAF