Punťo (rezervovaný)

pes
04/2022
05.12. 2022
kríženec
11kg
áno
áno
áno
áno

Popis

Ahojte kamaráti, volám sa Puňťo.

Môj príbeh začal keď mestskej polícii nahlásili nálezcovia, že smutne sedím v kríkoch, na ulici Adlerová v Košiciach.

Čo sa mi stalo nie je nikomu známe, viem to iba ja a snažím sa na to zabudnúť. O pár minút neskôr prišli dvaja páni zobrali ma a odviezli ma na veterinárnu kliniku.

Plný strachu z neznámeho som sa dostal do rúk doktorom, volajú sa veterinári a sú to doktorkovia pre zvieratká. Začali ma prehliadať, prikladali na mňa niečo okrúhle z čoho im išli kábliky až do uší, pichali mi niečo do labky a veľa iných vecí.

Zistili mi krvácanie do brušnej dutiny, potom si to už celkom nepamätám, pretože mi niečo pichli a ja som zaspal.

Keď som sa zobudil, zistil som že ma operovali čím mi zachránili život! Operácia síce dopadla dobre, ale v brušku mi vznikol silný zapal s ktorým som silno bojoval. Schudol som 4 kilá a bol som veľmi slabučký.

Super veterinári a už moji kamoškovia sa snažili a urobili pre mňa maximum aby som svoj boj vyhral. A viete čo? Ja som to s nimi zvládol a vyhral!

Teraz je zo mňa zdravý a veselý psík, už som silný a konečne aj rád papám! A tak prišiel čas aby som si našiel svoj domov, svoju rodinku. Kde moje zlomené srdiečko naplnia láskou a dôverou.
Napíšem Vám o sebe pár informácií aby ste ma lepšie spoznali. Budem sa veľmi snažiť aby som zo seba neurobil najlepšieho psíka na svete (aj keď ním asi som).
Ako som už spomínal v úvode volám sa Punťo. Mám približne len 1 rok, mladý, krásny. Výšku mám ideálnu – strednú, skôr pod kolená a vážim najlepších 11kg.
Spočiatku si na nových ľudí musím zvyknúť, ak máte pre mňa chutný pamlsok je to veľké plus. S troškou trpezlivosti a láskavého prístupu budem s Vami najlepší kamarát. Dokonca Vám môžem garantovať (to už teraz nikto nerobí) že budem najvernejší psík!
Iných psíkov si vyberám, trošku sa ich bojím, ale to sa časom môže zmeniť. Deti som zatiaľ nestretol takže vám neviem povedať ako sa k nim budem správať.
Hygienické návyky mám, ale musím k tomu niečo dodať avšak na verejnosti popriem, že je to pravda – takže – niekedy sa mi stane, že sa od strachu alebo radosti pocikám- NIKOMU TO NEPOVEDZTE, píšem to len Vám!
Som vhodný do bytu, alebo domu s úplným prístupom dnu. Ideálne k ľuďom čo už psíka mali a budú vedieť so mnou správne pracovať a trošku ma vychovať.

Budem sa na Vás tešiť a prosím nenechajte ma dlho čakať, Vás najdokonalejší Punťo. Haf

Pre viac informácií alebo v prípade záujmu nás kontaktujte na tel.č. 0907441447. V prípade nedostupnosti nám prosíme napíšte sms.
Ak sa rozhodnete prejaviť záujem o útulkáčika, musí to byť zodpovedné a premyslené rozhodnutie celej rodiny. Myslite nielen na prítomnosť, ale aj na budúcnosť, zvážte všetky možnosti a situácie, ktoré môžu nastať.

AKO POMÔCŤ ÚTULKÁČIKOM:

1.FINANČNÁ POMOC

Príspevok bude použitý na kompletné veterinárne ošetrenie, čip, vakcíny, liečbu, kvalitné krmivo.
Transparentný účet:
Únia vzájomnej pomoci ľudí a psov
IBAN: SK5009000000005111391211
Swift kód: GIBASKBX

2. 2% Z DANE PRE ÚTULOK

Veľká pomoc pre útulkáčikov.

3. MATERIÁLNA POMOC

Všetko potrebné pre útulkáčikov viete objednať tu: