Quin

sučka
04/2022
26.05. 2022
kríženec
šteniatko
áno
áno
áno
áno

Popis

Maličká Quin sa našla v obci Veľká Ida. Quin je milé a rozkošné šteniatko. Má hravú a veselú povahu. Je to ešte drobunké šteniatko, ktoré musí viackrát do dňa papať, veľa spinkať a chodiť na krátke venčenie von. Je aktívna primerane veku a stále niečo vymýšľa, ako sa zabaviť. Užíva si mojkanie, škrabkanie a plnú pozornosť. Hygienické návyky ešte nemá.

Keď Quin vyrastie, bude skvelá parťáčka či už na turistiku, psie športy, či len tak vylihovanie pri svojom páničkovi. Je to len malinké šteniatko, ktoré bude presne také, aké si ho vychováte.

Quin hľadá domov do bytu, alebo domu s úplným prístupom dnu. Šteniatko je vhodné pre milú, láskavú a zodpovednú rodinku, alebo jednotlivca.

VEĽKOSŤ: 3,1kg – 26.05. 2022
Mama šteniatka: Neznáma
Otec šteniatka: Neznámy

Vzhľadom na nízky vek šteniatka preferujeme adopciu na Slovensku. Prevoz cez hranice do Čiech je možný až po kompletnej vakcíne, ktorá bude najskôr o 2 mesiace.

Ak sa rozhodnete prejaviť záujem o útulkáčika, musí to byť zodpovedné a premyslené rozhodnutie celej rodiny. Myslite nie len na prítomnosť, ale aj na budúcnosť, zvážte všetky možnosti a situácie, ktoré môžu nastať. Pre viac informácií, alebo v prípade záujmu nás kontaktujte na alexandra.slobodnikova@gmail.com.

AKO POMÔCŤ ÚTULKÁČIKOM:

1.FINANČNÁ POMOC

Príspevok bude použitý na kompletné veterinárne ošetrenie, čip, vakcíny, liečbu, kvalitné krmivo.
Transparentný účet:
Únia vzájomnej pomoci ľudí a psov
IBAN: SK5009000000005111391211
Swift kód: GIBASKBX

2. 2% Z DANE PRE ÚTULOK

Veľká pomoc pre útulkáčikov.

3. MATERIÁLNA POMOC

Všetko potrebné pre útulkáčikov viete objednať tu:
PAF