Rachel – rezervovaná

sučka
04/2020
24.11. 2021
kríženec
43cm; 17,4kg
áno
áno
áno
áno
áno

Popis

Rachel sa našla ako sa túla ulicami v Šaci. Pri nájdení mala zápal oboch očí. Teraz je už zdravá a pripravená nájsť si svoj milujúci domov.

Keď k nám prišla, bola dosť vyplašená a plachá. Neskôr, keď si zvykla, sa z nej stala maznavá, milá a hravá fenočka. Rachel je veselá a miluje pozornosť ľudí, stále by sa len hladkala. Rada sa hrá s hračkami, plyšákov demoluje.

Rachel je aktívna, mladá fenočka a bude skvelá parťáčka na výletoch. Má hygienické návyky, dnu sa správa slušne a manipulácia je bezproblémová. So psami a fenkami vychádza, rada sa s nimi aj hrá.

Rachel si hľadá nový domov do bytu, alebo domu a úplným prístupom dnu. Ku aktívnej, milej a zodpovednej rodinke, či jednotlivcovi.

Pre viac informácií, alebo v prípade záujmu nás kontaktujte na tel.č. 0907441447. V prípade nedostupnosti nám prosíme napíšte sms.
Ak sa rozhodnete prejaviť záujem o útulkáčika musí to byť zodpovedné a premyslené rozhodnutie celej rodiny. Myslite nie len na prítomnosť, ale aj na budúcnosť, zvážte všetky možnosti a situácie, ktoré môžu nastať.

AKO POMÔCŤ ÚTULKÁČIKOM:

1.FINANČNÁ POMOC

Príspevok bude použitý na kompletné veterinárne ošetrenie, čip, vakcíny, liečbu, kvalitné krmivo.
Transparentný účet :
Únia vzájomnej pomoci ľudí a psov
IBAN: SK5009000000005111391211
Swift kód: GIBASKBX

2. 2% Z DANE PRE ÚTULOK

Veľká pomoc pre útulkáčikov.

3. MATERIÁLNA POMOC

Všetko potrebné pre útulkáčikov viete objednať tu:
PAF